grudzień, 2017

04GRU7:00 pm9:00 pmWojtek Mazolewski Quintet "Chaos Pełen Idei" - Sal Ziemi, Poznań7:00 pm - 9:00 pm Sala Ziemi, ul.Głogowska 14 Poznan 60-734

Szczegóły

Bilety on-line : www.tixer.pl
Rezerwacje telefoniczne : 61 679 27 27

Wojtek Mazolewski wraca z nowym projektem. Tym razem do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka John Porter, Wojtek Waglewski, Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz, a także Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Vienio, Misia Furtak i najmłodsi na scenie muzycznej – Justyna Święs i Piotr Zioła. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć.

Rozpoczynał swoją muzyczyną przygodę jako 10-latek na scenie trojmieskiego Festiwalu Rock na Zaspie w 1986 roku. Marzył wtedy, że będzie koncertował i wydawał płyty na całym świecie. 30 lat artystycznej kariery Wojtka Mazolewskiego pokazuje, ze marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali nie tylko fani w Polsce ale i w Japonii, Kolumbii czy Argentynie. Przez lata zasłużył na miano eksportowej marki polskiej kultury. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.

Wojtek Mazolewski nową płytą zatytułowaną “Chaos Pełen Idei” po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. 28 października w polskich sklepach zagości płyta pełna muzycznych niespodzianek gdzie jazz łączyć się będzie z rockiem, bluesem, popem czy hiphopem. Styl nie ma znaczenia liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy Mazolewski przygotował swoj zespol tak by w studio zapanowala atmosfeta twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, doporozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła. „Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia bo muzyka to głos wolności… o tym jest ta płyta.” – podsumowuje Wojtek.

Więcej

Kiedy

(Poniedziałek) 7:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Sala Ziemi

ul.Głogowska 14 Poznan 60-734

X