luty, 2018

16LUT5:00 pm7:00 pmWordUp Białystok #25:00 pm - 7:00 pm Zmiana Klimatu, Warszawska 6

Szczegóły

Nowy rok, nowa energia, nowe wydarzenie! WordUp Białystok wraca ze świeżymi tematami i charyzmatycznymi prelegentami z różnych części Polski. Okazja aby posłuchać i porozmawiać ze specjalistami od WordPressa nadarzy się w piątek, 16.02 w Zmianie Klimatu. Startujemy o 17:00.

Nasi prelegenci:

Piotr Niewiadomski – Tech Lead w Clearcode i WordPress developer od 7 lat.

Automatyczny GIT deploy w WordPressie

Piotrek opowie o automatyzacji procesu deploymentu strony z wykorzystaniem repozytorium GIT. Szczegółowo zostanie omówiona integracja WordPressa z popularnymi systemami kontroli wersji (Github, Bitbucket, Stash) dzięki WebHooks API. Przytoczonych zostanie kilka case study, do czego to się może przydać. Będzie technicznie, nie zabraknie slajdów z kodem źródłowym oraz osławionych już krówek i innych upominków od firmy Clearcode (Kariera w Clearcode)?

Maciek Swoboda – Współzałożyciel i CEO WP Desk, w którym rozwija rozwiązania dla sklepów opartych o WooCommerce.

Maciek opowie o Motywach WooCommerce dla początkujących

W prelekcji omówi główne założenia dotyczące tworzenia motywów dla WooCommerce. Będzie to prelekcja skierowana do developerów, szczególnie tych początkujących. Omówimy główne zasady, nadpisywanie szablonów WooCommerce w motywach, zaawansowaną edycję poprzez hooki i filtry oraz zerkniemy do styli CSS. Prelekcja da podstawy ku temu, aby samodzielnie stworzyć motyw do WooCommerce lub poprawnie zmodyfikować istniejący.

Krzysztof Dróżdż – Informatyk z wykształcenia, programista z zawodu. W branży od 14 lat, od 7 lat związany z WPmagus.pl – magicy od WordPressa.
Od 2005 roku fan WordPressa, którego ceni za prostotę, intuicyjność i szybkość wdrożeń.

Krzysiek Dróżdż wystąpi z pogadanką pt. „Dlaczego ten maleware ciągle wraca?”. Nasz gość wytłumaczy jak zapobiec nieustannemu czyszczeniu strony z infekcji, czym ten problem jest spowodowany i jak temu zapobiec. Sprawdzimy, co tak naprawdę malware może, a co powszechnie uważane jest za niemożliwe. Zobaczymy, jak proste sztuczki mogą utrudnić skuteczne wyczyszczenie strony.

Partnerzy:
Zmiana Klimatu
Smarthost.pl
Powersquash
Lastag – jedyny paintball laserowy na podlasiu

Kolejni sponsorzy już wkrótce! Jeśli i Ty chcesz nas wesprzeć, zapraszamy do współpracy!

Więcej

Kiedy

(Piątek) 5:00 pm - 7:00 pm

Gdzie

Zmiana Klimatu

Warszawska 6

X