marzec, 2018

02MAR(MAR 2)10:00 pm03(MAR 3)4:00 amWszystkie chwyty dozwolone x DJ Novicky10:00 pm - 4:00 am (3) Hybrydy, Złota 7/9

Szczegóły

Nie ograniczajcie swojego imprezowego potencjału! Podczas tej imprezy będzie Was stać na każde szaleństwo! Popłyną muzyka, Jim Beam w dobrej cenie (szczegóły poniżej!) i pozytywna energia. Na tej imprezie może wydarzyć się wszystko, więc wystarczy być czujnym. Ten cykl imprez w Hybrydy jest jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz na co trafisz.

Tym razem na przykład będzie to after po koncercie Fisz Emade Tworzywo. Gościnnie zagra DJ Novicky z Wrocławia, który podbije Wasze serca.

***
DJ Novicky
Novicky to dj z wieloletnim doświadczeniem. Zaczynał od szerokopojętej muzyki house, która na przestrzeni czasu przybrała formy deep i tech. W latach 2000 – 2008 odwiedził większość polskich klubów oraz wystapił na najwiekszych festiwalach takich jak Creamfields, Audioriver, czy finał konkursu Nokia Trends Lab, gdzie zagrał u boku takich gwiazd jak Roni Size, Booka Shade, Richie Hawtin, Kosheen, Paul van Dyke, Goldie, Deep Dish. Swoje sety Novicky prezentował również na antenie Radiostacji, Radia RAM, EURO oraz Radia BIS. W roku 2010 wystąpił na festiwalu Heineken Open Air. Obecnie Novicky miesza hip hop, r’n’b oraz wyciaga najlepsze smaczki z szeroko rozumianej muzyki pop. Najczęściej usłyszeć go można w klubie Drugie Dno (gdzie odpowiada za booking artystów) oraz w Poziomie 1, Papa Barze, Schodach do Nikąd. Novicky swoją muzyką okrasza wiele wydążeń sportowych spod szyldu Red Bulla. Większą cześć zimy spędza grając na alpejskich stokach oraz klubach.
Instagram: https://www.instagram.com/novicky/

***
Jak co piątek, dziką zabawę umilimy Wam brawurową promocją na Jim Beam. Za 40 ml zapłacicie tylko 10 PLN, za drink Kentucky Sunrise jedynie 15 PLN.

? Kentucky Sunrise:
➡️ grenadina,
➡️ Jim Beam® Bourbon,
➡️ sok pomarańczowy.

***
Start: 22:00
Wstęp: 12 PLN studencki / 20 PLN normalny
Zagra: DJ Novicky
Promo na barze: do 23:00 2 za 1
Promo Jim Beam:
– 40 ml = 10 PLN
– Kentucky Sunrise = 15 PLN
VIP ROOM: wszystkich zainteresowanych wynajęciem zachęcamy do wysyłania wiadomości prywatnych na nasz fanpage.

Więcej

Kiedy

2 (Piątek) 10:00 pm - 3 (Sobota) 4:00 am

Gdzie

Hybrydy

Złota 7/9

X