marzec, 2018

27MAR7:00 pm11:00 pmWWW 2018: Rejjie Snow7:00 pm - 11:00 pm TEATR WARSawy, Rynek Nowego Miasta 5/7 Warsaw 00-229

Szczegóły

Pochodzący z Dublina syn Nigeryjczyka i matki pochodzącej z Jamajki, ale urodzonej w Irlandii, który jednak całe dorosłe życie spędził w Stanach Zjednoczonych. Od jego pierwszego releasu „Rejovich” z 2013 roku wiadome było, że mamy do czynienia z wyjątkowo utalentowanym artystą. Bo debiutancka epka Rejjiego z miejsca wskoczyła na szczyt hip-hopowej listy na iTunesie przeganiając muzykę takich artystów, jak Kanye czy J. Cole. Dwa lata po debiucie do sieci trafił jego pierwszy oficjalny singiel „All Around The World”, co zaowocowało w kontrakt z 300 Entertainment. Ale na jego longplayowy debiut musieliśmy czekać kolejne dwa lata. 17 maja 2015 ukazał się „The Moon & You”, który zebrał szeroki poklask zarówno wśród fanów jak i recenzentów. Jego występ na tegorocznym Kraków Live Festival według wielu był jednym z highlightów festiwalu. Podobnie wierzymy, że będzie przy okazji jego występu w ramach WWW 2018, który będzie koncertem finałowym zamykających czwartą edycję Festiwalu.

Przed gwiazdą wieczoru rozgrzeje Was wychowany w Nowym Jorku, ekscentryczny raper WIKI . Znany głównie z hip-hopowego trio Ratking, które kilka lat temu zawojowało środowisko alternatywnego rapu, nagrywając numery m.in. z King Krule.

Partner // Łomża Jasne Pełne
Współorganizator // TEATR WARSawy

Patroni Medialni // Aktivist, Co Jest Grane24, T-Mobile Electronic Beats, F5, Going., JazzSoul.pl, Nachspiel, newonce.net, NOIZZ.pl, PORCYS, soulbowl.pl

——————————————–
Bilety: http://going.pl/rejjiesnow

Więcej

Kiedy

(Wtorek) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

TEATR WARSawy

Rynek Nowego Miasta 5/7 Warsaw 00-229

X