grudzień, 2017

20GRU8:00 pm10:00 pmZalewski & Borkowski Przedstawiają Odc 32: Bendler / Puzyr8:00 pm - 10:00 pm Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

Szczegóły

Zalewski & Borkowski Przedstawiają” to autorski cykl imprez komediowych, podczas których tytułowi gospodarze ukazują kolejne warstwy przekroju polskiej komedii na żywo, opatrując je swoim prowadzeniem. Tym razem zbadamy tematykę fizjognomii, jej ekspresji i tym czym jest w dzisiejszych czasach prawdziwe oblicze.

Twarz (z łac. kniapa), to część czaszki odpowiedzialna za jedzenie, słuchanie, patrzanie oraz ogólną prezentację siebie samego. Każdy ją ma, oprócz kilku nieszczęśników, którzy przeżyli spotkania z niedźwiedziami. Niech was nie zmylą te milusie postaci z filmów Disneya czy reklam jakiegoś ryżu cholernego – te stworzenia to mordercze bestie zdolne zerwać ci japę z ryja jednym uderzeniem pazurzastej japy!

Jak wiadomo, nosimy wiele masek, szczególnie jeśli jesteśmy gondolierami, a występy publiczne w formie stand-upu to najlepsza okazja by przymierzyć kilka kolejnych. Dlatego na kolejny wieczór naszego cyklu zaprosiliśmy dwóch zręcznych graczy z Trójmiasta, który powiedzą nam o swoich prawdziwych obliczach. Będą to:

Adam BENDLER – Znany jako „Pierrot”, człowiek, który niczym maski w antycznym teatrze ma raz japkę wygiętą w dół, a raz w górę, ale w swoich występach konsekwentnie podąża na szczyt. Poznaliśmy go lata temu, a jego prywatne historie przemieszane z autentyczną empatią poruszyły nas na tyle, że daliśmy mu kwiaty, te co nie poszły w odcinku „Przebacz mi” z Anną Maruszeczko.

Filip PUZYR – Posługujący się pseudonimem „Baby Face Killer”, co oznacza, że morduje dziecięce twarzyczki za pomocą ruchów judo. A szczerze, Filip to filar trójmiejskiej sceny impro, w prywatnym życiu szkolący dzieci samoobrony (i dobrze, dziedzictwo Andrzeja Leppera nie powinno być zapomniane). Bardzo pozytywny człowiek, dobrze mu z ryłka patrzy.

Całość, jak zwykle, w swoim stylu poprowadzą Jasiek „Gładysz” Borkowski i Bartosz „Janus” Zalewski.

Więcej

Kiedy

(środa) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

X