Mela Koteluk / Soniamiki / Wytwórnia 13.02.2016

Opublikowano: 14 lutego, 2016
Mela Koteluk / Soniamiki / Wytwórnia 13.02.2016

Mela Koteluk i Soniamiki wystąpiły na scenie łódzkiej Wytwórni, zobaczcie fotorelację od Mathell:

 

Mela Koteluk zadebiutowała w 2012 roku albumem „Spadochron”, który odniósł duży komercyjny sukces i zyskał tytuł Platynowej Płyty. Album zawiera dwanaście autorskich kompozycji, które stanowią połączenie popu i brzmień o charakterze alternatywnym.

Całość tworzy historię opowiedzianą w bezpretensjonalny sposób, łączący klimat liryczno-poetycki z przestrzenią rockową. Płytę promowały trzy single: „Melodia ulotna”, „Wolna”, „Działać bez działania”, które spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem stacji radiowych.

Soniamiki – multiutalentowana artystka, która oferuje bajkowy synth-pop w surowym wydaniu, przyprawiony nutami melancholijnej afirmacji. Mieszkająca obecnie w Łodzi wokalistka wydała do tej pory w Niemczech dwie płyty. Kolejny krążek, za który tym razem odpowiedzialny jest Warner Music Poland, ukaże się w marcu 2016 roku. Inspiracją dla nowej płyty jest, ukochany przez Soniamiki, Federico Fellini. Jego wiara w potęgę ludzkiej wyobraźni, wolność wyboru i możliwość wpływania na swoje życie jest niezmiennie pożywką dla twórczości Zosi.