Koncerty

Filtruj

24LUT(LUT 24)8:00 pm26MAJ(MAJ 26)10:00 pmLista Przebojów ProRadio(luty 24) 8:00 pm – (maj 26) 10:00 pm Case Studio, Piotrkowska 72/1 Aleksandrów 95-070

15MAR(MAR 15)7:00 pm14CZE(CZE 14)11:00 pmPodbeskidzki Przegląd Muzyczny v.7 | Rudeboy Club Bielsko-Biała(marzec 15) 7:00 pm – (czerwiec 14) 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

22MAR(MAR 22)8:00 pm07GRU(GRU 7)12:00 amMOMU(marzec 22) 8:00 pm – (grudzień 7) 12:00 am MOMU, Wierzbowa 9/11 Warsaw 00-094

22MAR(MAR 22)8:00 pm07GRU(GRU 7)12:00 amMOMU(marzec 22) 8:00 pm – (grudzień 7) 12:00 am MOMU, Wierzbowa 9/11 Warsaw 00-094

16KWI(KWI 16)7:00 pm28MAJ(MAJ 28)9:00 pm100 pieśni na 100 lat Niepodległości / cykl koncertów(kwiecień 16) 7:00 pm – (maj 28) 9:00 pm Teatr Wielki w Łodzi, Plac Dąbrowskiego Łódź 90-249

17MAJ(MAJ 17)7:00 pm21LIP(LIP 21)10:00 pmV Memoriał Ronniego Jamesa Dio (Black Sabbath, Rainbow, DIO)7:00 pm – (lipiec 21) 10:00 pm Warszawa, Gdynia, Poznań, Zgierz, Krosno, Kraków, Wrocław, Piekary Śląskie, Sopot, Warszawa, Gdynia, Poznań, Zgierz, Krosno, Kraków, Wrocław, Piekary Śląskie, Sopot

22MAJ(MAJ 22)11:00 am26(MAJ 26)3:00 amJuwenalia Śląskie 201811:00 am – 3:00 am (26) Katowice, Katowice

25MAJ(MAJ 25)12:00 am27(MAJ 27)11:00 pmDni Blachowni 201812:00 am – 11:00 pm (27) Blachownia gmina, Blachownia gmina

25MAJ(MAJ 25)9:00 pm26(MAJ 26)4:00 amŻabson to Ziomal | Radom9:00 pm – 4:00 am (26) Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20 Radom 26-600

25MAJ(MAJ 25)9:00 pm26(MAJ 26)4:00 amPour some sugar on me – glam party w Magnetofonie9:00 pm – 4:00 am (26) Magnetofon, ul. Zgierska 26A Łódź 91-059

25MAJ(MAJ 25)9:00 pm26(MAJ 26)4:00 amŻabson to Ziomal | Radom9:00 pm – 4:00 am (26) Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20 Radom 26-600

26MAJ(MAJ 26)10:00 am27(MAJ 27)4:00 pmG2A Arena DaFreakz Meet ’18 Expo / TEDE NWJ / 26-27 V 201810:00 am – 4:00 pm (27) G2A Arena, biuro@g2aarena.pl Jasionka 36-002

26MAJ6:00 pm9:00 pmTommy Say No / Schizma / Rudeboy Club / Bielsko-Biała6:00 pm – 9:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

26MAJ7:00 pm7:00 pm•KONCERT• FILIPEK• POZNAŃ7:00 pm – 7:00 pm Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A Poznan 60-867

26MAJ7:00 pm9:00 pmKuba Badach Oldschool / Gdańsk / 26.05.20187:00 pm – 9:00 pm Stary Maneż, Wrzeszcz Garnizon, ul. J. Słowackiego 23 Wrzeszcz 80-257

26MAJ7:00 pm11:00 pmMarduk, Ragnarok, Infernal War // 013 Tilburg7:00 pm – 11:00 pm Poppodium 013, Veemarktstraat 44 Tilburg 5038 CV

26MAJ7:00 pm11:00 pmThe Rolling Stones Tribute Band – Tumblin7:00 pm – 11:00 pm Klub Studencki Kwadrat, Skarżyńskiego 1 Kraków 31 – 866

26MAJ7:00 pm11:00 pmShort And Loud Fest Warsaw vol II // 26.05.2018 Pogłos7:00 pm – 11:00 pm Pogłos, Burakowska 12 Warsaw

26MAJ8:00 pm11:45 pmCronica / Derwana / Skøv – Wrocław8:00 pm – 11:45 pm Alive, ul. Kolejowa 12 Wroclaw 53-508

26MAJ(MAJ 26)8:00 pm27(MAJ 27)12:59 amPatologia + Na Zewnątrz // IOWA Music Bar / Iława 26.058:00 pm – 12:59 am (27) IOWA Music Bar, Broniewskiego 3 Iława 14-200

26MAJ8:00 pm11:00 pmSzpaku x DJ Fauda 25/05/2018 Żagań Elektrownia8:00 pm – 11:00 pm Klub Elektrownia, Ul.M.Konopnickiej 51 Zagan 68-100

26MAJ9:00 pm11:30 pmGusGus koncert, 26.05 Wrocław, A2- Centrum Koncertowe9:00 pm – 11:30 pm A2 – Centrum Koncertowe, ul. Góralska 5 Wroclaw 53-610

26MAJ9:00 pm11:30 pmGusGus koncert, 26.05 Wrocław, A2- Centrum Koncertowe9:00 pm – 11:30 pm A2 – Centrum Koncertowe, ul. Góralska 5 Wroclaw 53-610

26MAJ9:00 pm11:00 pmKoncert Kasi Kowalskiej – Wałbrzych9:00 pm – 11:00 pm Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki, ul. Wysockiego 29 Wałbrzych 58-304

26MAJ9:00 pm10:30 pmKoncert w Lubartowie9:00 pm – 10:30 pm ulica Rynek II 1, 21-100 Lubartów, Polska, ulica Rynek II 1, 21-100 Lubartów, Polska

26MAJ(MAJ 26)10:00 pm27(MAJ 27)2:00 am4Clubbers pres. Tchami (Future House) / Progresja / Warszawa10:00 pm – 2:00 am (27) Progresja, ul. Fort Wola 22 Warsaw 01-258

26MAJ(MAJ 26)10:00 pm27(MAJ 27)2:00 amBandaż Elastyczny w New York!10:00 pm – 2:00 am (27) New York – Klub Muzyczny, Piotrkowska 62 Łódź 90-105

27MAJ4:00 pm11:00 pmMarduk / Ragnarok / Infernal War in P60 Amstelveen4:00 pm – 11:00 pm P60, Stadsplein 100A Amstelveen 1181ZM

27MAJ5:00 pm5:00 pmSlayer5:00 pm – 5:00 pm Michigan Lottery Amphitheatre, 14900 Metro Pkwy Sterling Heights MI 48312

27MAJ7:00 pm9:00 pmArtur Andrus / Łódź, Wytwórnia / 27.057:00 pm – 9:00 pm Klub Wytwórnia, Łąkowa 29 Łódź 90-554

27MAJ8:00 pm11:00 pmALIVE OPEN Stage: Tape / Wjazd Free /8:00 pm – 11:00 pm Alive, ul. Kolejowa 12 Wroclaw 53-508

27MAJ8:00 pm11:00 pmALIVE OPEN Stage: Tape / Wjazd Free /8:00 pm – 11:00 pm Alive, ul. Kolejowa 12 Wroclaw 53-508

27MAJ8:00 pm11:00 pmPiotr Bukartyk – „Ja, wolny człowiek” w Starym Klasztorze!8:00 pm – 11:00 pm Stary Klasztor, Purkyniego 1 Wroclaw 50-155

27MAJ8:00 pm10:00 pmStand-up Skład – Sopot8:00 pm – 10:00 pm Scena Sopot, Aleja Franciszka Mamuszki 2 Sopot 81-729

27MAJ8:00 pm10:00 pmVOO VOO Przekrojowo / 27.05 / Parlament, Gdańsk8:00 pm – 10:00 pm

27MAJ9:00 pm10:30 pmKoncert Kasi Kowalskiej – Dąbrowa Białostocka9:00 pm – 10:30 pm Dabrowa Białostocka, Dabrowa Białostocka

28MAJ7:00 pm10:00 pmVOO VOO – koncert7:00 pm – 10:00 pm Kwidzyn, Kwidzyn 82-500

29MAJ5:00 pm5:00 pmSlayer5:00 pm – 5:00 pm Budweiser Stage, 909 Lakeshore Blvd. West Toronto ON M6K 3L3

29MAJ8:00 pm11:00 pmLittle Big / 29.05 / Zaklęte Rewiry, Wrocław8:00 pm – 11:00 pm Zaklęte Rewiry, Krakowska 100 Wroclaw 50-427

29MAJ8:00 pm10:00 pmKortez z zespołem / Suwałki / 29.05.20188:00 pm – 10:00 pm Suwalski Ośrodek Kultury, Papieża Jana Pawła II 5 Suwałki 16-400

30MAJ5:00 pm11:00 pmHeavy Montréal présente Slayer // Montréal – Laval5:00 pm – 11:00 pm Place Bell, 1950 Rue Claude-Gagné Laval QC H7N 0E4

30MAJ8:00 pm10:00 pmKortez z zespołem / Ełk / 30.05.20188:00 pm – 10:00 pm Ełckie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 43 Ełk 19-300

30MAJ8:00 pm11:30 pmMUST: Dubfire [sci+tec] / 30.05.20188:00 pm – 11:30 pm Progresja, ul. Fort Wola 22 Warsaw 01-258

30MAJ(MAJ 30)8:00 pm31(MAJ 31)3:00 amTEDE #TOUrrrNE Koncert Premierowy Skrrrt // Żagań 30.05.20188:00 pm – 3:00 am (31) Klub Elektrownia, Ul.M.Konopnickiej 51 Zagan 68-100

30MAJ(MAJ 30)8:00 pm31(MAJ 31)3:00 amTEDE #TOUrrrNE Koncert Premierowy Skrrrt // Żagań 30.05.20188:00 pm – 3:00 am (31) Klub Elektrownia, Ul.M.Konopnickiej 51 Zagan 68-100

30MAJ(MAJ 30)8:00 pm31(MAJ 31)3:00 amTEDE #TOUrrrNE Klub Studencki Wyspa // Zielona Gora 30.05.20188:00 pm – 3:00 am (31) WySPa – Klub Studencki, Wojska Polskiego 65 Zielona Góra 65-001

31MAJ8:00 pm10:00 pmAnia Dąbrowska The Best Of / Poznań / 31.05.20188:00 pm – 10:00 pm Sala Ziemi, ul.Głogowska 14 Poznan 60-734

31MAJ8:00 pm11:00 pmCentrala 57 / New York / Łódź8:00 pm – 11:00 pm New York – Klub Muzyczny, Piotrkowska 62 Łódź 90-105

Pokaż więcej wydarzeń

kwiecień 2018

24LUT(LUT 24)7:00 pm14KWI(KWI 14)12:00 pmSicoer / Hand. Style. Damage / Brain Damage Gallery(luty 24) 7:00 pm – (kwiecień 14) 12:00 pm Brain Damage Gallery, Plac Teatralny 1 Lublin 20-029

24LUT(LUT 24)8:00 pm26MAJ(MAJ 26)10:00 pmLista Przebojów ProRadio(luty 24) 8:00 pm – (maj 26) 10:00 pm Case Studio, Piotrkowska 72/1 Aleksandrów 95-070

15MAR(MAR 15)7:00 pm14CZE(CZE 14)11:00 pmPodbeskidzki Przegląd Muzyczny v.7 | Rudeboy Club Bielsko-Biała(marzec 15) 7:00 pm – (czerwiec 14) 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

22MAR(MAR 22)8:00 pm07GRU(GRU 7)12:00 amMOMU(marzec 22) 8:00 pm – (grudzień 7) 12:00 am MOMU, Wierzbowa 9/11 Warsaw 00-094

22MAR(MAR 22)8:00 pm07GRU(GRU 7)12:00 amMOMU(marzec 22) 8:00 pm – (grudzień 7) 12:00 am MOMU, Wierzbowa 9/11 Warsaw 00-094

24MAR(MAR 24)7:00 pm12KWI(KWI 12)9:00 pmŚcieżki życia / premiera baletowa(marzec 24) 7:00 pm – (kwiecień 12) 9:00 pm Teatr Wielki w Łodzi, Plac Dąbrowskiego Łódź 90-249

31MAR01KWIWielkiej Nocy Sabat // Vinyl Music Party(marzec 31) 6:00 pm – (kwiecień 1) 2:00 am Motor Rock Pub, ul. Anny Łajming 3 Słupsk 76-200

31MAR01KWIMINDFAK_DISCORDIA_31.03.18_Elektrownia Żagań(marzec 31) 8:00 pm – (kwiecień 1) 2:00 am Klub Elektrownia, Ul.M.Konopnickiej 51 Zagan 68-100

31MAR01KWIImmolation + Full Of Hell – Konfus(marzec 31) 8:00 pm – (kwiecień 1) 12:29 am Konfus, Gasværksgade 2 indgang 4 Esbjerg 6700

31MAR01KWITaneczna Sobota – DJ „na zastępstwie” – Klub Fraktal(marzec 31) 9:00 pm – (kwiecień 1) 12:00 am Fraktal, Karola Miarki 15 Mikołow 43-190

31MAR01KWIRUSKI BAL3T w Bydgoszczy vol.2 / 31.03 / Estrada(marzec 31) 9:00 pm – (kwiecień 1) 4:00 am Estrada Stagebar, ul. Dworcowa 51 (wejście od strony rzeki Brdy, bulwaru) Bydgoszcz 85-009

31MAR01KWII Love 80(marzec 31) 9:00 pm – (kwiecień 1) 5:00 am Klub Rura, Al. NMP 38 Czestochowa 42-202

31MAR01KWISamokhin Band w New York!(marzec 31) 10:00 pm – (kwiecień 1) 2:00 am New York – Klub Muzyczny, Piotrkowska 62 Łódź 90-105

31MAR01KWIBIAŁY DOM 020(marzec 31) 11:00 pm – (kwiecień 1) 6:00 am DOM, Piotrkowska 138/140 Łódź 90-062

01KWI8:00 pm02(KWI 2)12:00 amBefor Ethno Elektro 2 / Gooral / Rudeboy Club / Bielsko-Biała8:00 pm – 12:00 am (2) RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

01KWI8:00 pm02(KWI 2)1:00 amJam Session – Elita Muzyków, Twórców & Artystów!8:00 pm – 1:00 am (2) Jam Session in New York, ul.Piotrkowska 62 Łódź 90-009

01KWI8:00 pm02(KWI 2)5:00 amNiedziela Wielkanocna w Pewexie8:00 pm – 5:00 am (2) Klub Muzyczny Pewex, Narutowicza 28 Łódź 90-135

01KWI8:00 pm02(KWI 2)1:00 amMalik Montana X IOWA Music Bar X 1.4.188:00 pm – 1:00 am (2) IOWA Music Bar, Broniewskiego 3 Iława 14-200

01KWI8:00 pm02(KWI 2)12:00 amBefor Ethno Elektro 2 / Gooral / Rudeboy Club / Bielsko-Biała8:00 pm – 12:00 am (2) RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

01KWI9:00 pm02(KWI 2)4:00 amZmiana na Wielkanoc # DJ HAL9:00 pm – 4:00 am (2) Zmiana Klimatu, Warszawska 6 Białystok 15-063

01KWI9:00 pm02(KWI 2)6:00 amEaster Eggs / 01.04 / Klub Rura / Klubowa Wielkanoc9:00 pm – 6:00 am (2) Klub Rura, Al. NMP 38 Czestochowa 42-202

01KWI11:10 pm11:10 pmNO I CHUJ. NO I CZEŚĆ. #111:10 pm – 11:10 pm

02KWI(KWI 2)6:00 pm10(KWI 10)8:00 pmNauka układu Bachata Guinness Challenge6:00 pm – 8:00 pm (10) Underground Pub, pl.Korfantego 1 Tychy 43-100

02KWI7:00 pm11:59 pmBelong To Nowhere tour 2018 Eshtadur/Bleeding Utopia/Bloddstorm7:00 pm – 11:59 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

02KWI7:00 pm11:59 pmBelong To Nowhere tour 2018 Eshtadur/Bleeding Utopia/Bloddstorm7:00 pm – 11:59 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

02KWI8:00 pm11:00 pmRock8:00 pm – 11:00 pm DOM, Piotrkowska 138/140 Łódź 90-062

02KWI(KWI 2)9:00 pm03(KWI 3)12:00 amKaraoke Impreza DJ IKAR – Klub Fraktal9:00 pm – 12:00 am (3) Fraktal, Karola Miarki 15 Mikołow 43-190

02KWI(KWI 2)9:00 pm03(KWI 3)4:00 amLany Poniedziałek # bawi i edukuje DJ EsDwa9:00 pm – 4:00 am (3) Zmiana Klimatu, Warszawska 6 Białystok 15-063

02KWI(KWI 2)9:00 pm03(KWI 3)6:00 amHip Hop Easter x Dj Haem, Dj Slim, Dj Gram, Dj Lem9:00 pm – 6:00 am (3) Klub Rura, Al. NMP 38 Czestochowa 42-202

03KWI7:00 pm11:30 pmAtonement Europe Tour 2018 – Part2 mit Immolation, Full of Hell7:00 pm – 11:30 pm Roxy Flensburg, Mergenthalerstraße 6 Flensburg 24941

03KWI8:00 pm10:00 pmKortez z zespołem / Katowice / 03.04.20188:00 pm – 10:00 pm Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Plac Sławika i Antalla 1 Katowice 40-163

03KWI8:30 pm11:30 pmMecz LM Juventus Turyn – Real Madryt8:30 pm – 11:30 pm DOM, Piotrkowska 138/140 Łódź 90-062

04KWI6:00 pm8:00 pmNowy kurs Bachata Sensual ! Środa6:00 pm – 8:00 pm Underground Pub, pl.Korfantego 1 Tychy 43-100

04KWI6:30 pm10:00 pmEditors: 4.04.2018 Warszawa, Progresja6:30 pm – 10:00 pm Progresja, ul. Fort Wola 22 Warsaw 01-258

04KWI6:30 pm11:30 pmEditors: 4.04.2018 Warszawa, Progresja6:30 pm – 11:30 pm Progresja, ul. Fort Wola 22 Warsaw 01-258

04KWI6:30 pm9:30 pmMesajah / 04.04.18 / Częstochowa6:30 pm – 9:30 pm Plac Władysława Biegańskiego, Pl. Władysława Biegańskiego Czestochowa 42-200

04KWI7:00 pm9:30 pmStand-up w Opolu! Trasa 6×77:00 pm – 9:30 pm Klub ZEBRA Opole, ul. Chabrów 31 Opole 45-221

04KWI7:00 pm10:00 pmLazuli Tour7:00 pm – 10:00 pm Pratteln / Z 7 (Switzerland), Pratteln / Z 7 (Switzerland)

04KWI8:00 pm11:00 pmTribute to STING w Starym Klasztorze!8:00 pm – 11:00 pm Stary Klasztor, Purkyniego 1 Wroclaw 50-155

04KWI8:00 pm10:00 pmGórecki Ahead # Oleś Brothers & Christopher Dell8:00 pm – 10:00 pm Zmiana Klimatu, Warszawska 6 Białystok 15-063

04KWI8:00 pm9:30 pmSiedem Razy Jeden gra krótkość – 76 wieczór impro8:00 pm – 9:30 pm Kawon Piwnica Artystyczna, Zamkowa 5 Zielona Góra 65-086

04KWI8:30 pm11:30 pmMecz LM FC Barcelona – As Roma8:30 pm – 11:30 pm DOM, Piotrkowska 138/140 Łódź 90-062

05KWI4:00 pm8:00 pmCzwartkogranie – cykliczne spotkania z planszówkami4:00 pm – 8:00 pm Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1 Lublin 20-029

05KWI5:30 pm10:00 pmEditors: 5.04.2018 Kraków, Studio5:30 pm – 10:00 pm Klub Studio, Budryka 4, Kraków Kraków 30-072

05KWI(KWI 5)6:00 pm13(KWI 13)9:00 pmT. Love w obiektywie Jacka Śliwczyńskiego x Muniek Staszczyk6:00 pm – 9:00 pm (13) Krakowskie Forum Kultury, ul. Mikołajska 2 Kraków 31-027

05KWI6:00 pm9:00 pmSzkoła Gier #66:00 pm – 9:00 pm Aspiranci, Tarnów 33-100

05KWI6:30 pm11:00 pmFURIA (BlackMetal, PL), LICHO, LĘK / RudeBoy Club /Bielsko-Biała6:30 pm – 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

05KWI6:30 pm10:00 pmKortez z zespołem / Warszawa / Klub Stodoła / 05.04.20186:30 pm – 10:00 pm klub Stodoła, ul. Batorego 10 Warsaw 02-591

05KWI6:30 pm10:00 pmFinał Akademickiego Przeglądu Muzycznego vol. IX6:30 pm – 10:00 pm Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A Poznan 60-867

05KWI7:00 pm11:30 pmUada, Au-Dessus / Łódź / Magnetofon / 05.04.20187:00 pm – 11:30 pm Magnetofon, ul. Zgierska 26A Łódź 91-059

05KWI7:00 pm9:00 pmCzwartkowa Kizomba Nowy Kurs!7:00 pm – 9:00 pm Underground Pub, pl.Korfantego 1 Tychy 43-100

05KWI(KWI 5)7:00 pm06(KWI 6)4:00 amPółmetek WIL ***Black & White***7:00 pm – 4:00 am (6) Klub Studencki Kwadrat, Skarżyńskiego 1 Kraków 31 – 866

05KWI7:00 pm11:59 pmStoned Jesus, Somali Yacht Club, Octopussy / 05.04.2018 / Gdynia7:00 pm – 11:59 pm Klub Muzyczny Ucho, ul. Św. Piotra 2 Gdynia 81-347

05KWI7:00 pm11:30 pmUada, Au-Dessus / Łódź / Magnetofon / 05.04.20187:00 pm – 11:30 pm Magnetofon, ul. Zgierska 26A Łódź 91-059

05KWI7:00 pm10:00 pmHOP 2018 Tour: Inkwizycja, The Corpse, Dziady Borowe – Katowice7:00 pm – 10:00 pm Klub Muzyczny Faust – dawniej Korba, ul. Złota 1 Katowice 40-102

05KWI7:00 pm10:00 pmKult Akustik 2018 Lublin (koncert przeniesiony z 11.03.)7:00 pm – 10:00 pm Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1 Lublin 20-029

05KWI7:00 pm11:00 pmVader + Support: Seita & Neocaesar | Gebr. de Nobel7:00 pm – 11:00 pm Gebr de Nobel, Marktsteeg 8 Leiden 2312CS

05KWI7:00 pm10:00 pmŁąki Łan / 5.04.2018 / Forty Kleparz / Kraków7:00 pm – 10:00 pm Klub Forty Kleparz, ul. Kamienna 2 i 4 Kraków 30-001

05KWI7:00 pm10:00 pmLao Che | Wiedza o społeczeństwie7:00 pm – 10:00 pm Chełmski Dom Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1, Chełm 22-100

05KWI7:00 pm10:00 pmŁąki Łan / 5.04.2018 / Forty Kleparz / Kraków7:00 pm – 10:00 pm Klub Forty Kleparz, ul. Kamienna 2 i 4 Kraków 30-001

05KWI7:00 pm10:00 pmKult Akustik 2018 Lublin (koncert przeniesiony z 11.03.)7:00 pm – 10:00 pm Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1 Lublin 20-029

05KWI7:00 pm11:30 pmImmolation, Full Of Hell, Monument Of Misanthropy | Effenaar7:00 pm – 11:30 pm Effenaar, Dommelstraat 2 Eindhoven 5611CK

05KWI8:00 pm11:00 pmPRO8L3M Ground Zero Tour Wrocław | sold out8:00 pm – 11:00 pm Stary Klasztor, Purkyniego 1 Wroclaw 50-155

05KWI8:00 pm11:59 pmMeek, Oh Why? / Wrocław/ 5.04 / Stara Piwnica8:00 pm – 11:59 pm Stara Piwnica, ul.Krupnicza 15 Wroclaw 50-075

05KWI8:00 pm11:00 pmCOMA w Zmianie Klimatu8:00 pm – 11:00 pm Zmiana Klimatu, Warszawska 6 Białystok 15-063

05KWI8:00 pm11:00 pmStonky zagrają w Alive! / Wjazd Free /8:00 pm – 11:00 pm Alive, ul. Kolejowa 12 Wroclaw 53-508

05KWI8:00 pm11:00 pmCOMA w Zmianie Klimatu8:00 pm – 11:00 pm Zmiana Klimatu, Warszawska 6 Białystok 15-063

05KWI8:00 pm11:00 pmNajlepszy cover band AC/CZ w New York!8:00 pm – 11:00 pm New York – Klub Muzyczny, Piotrkowska 62 Łódź 90-105

05KWI(KWI 5)9:30 pm06(KWI 6)12:30 amSalsa w Klub Zebra9:30 pm – 12:30 am (6) Klub ZEBRA Opole, ul. Chabrów 31 Opole 45-221

06KWI(KWI 6)5:00 pm07(KWI 7)11:59 pmSpring Forward Fest 4 – 6-7.04.2018, Wrocław, CRK5:00 pm – 11:59 pm (7) Centrum Reanimacji Kultury, Jagiellończyka 10c/d Wroclaw 50-240

06KWI6:00 pm10:00 pmMesajah – koncert galowy X FPM „Śpiewaj i walcz!”6:00 pm – 10:00 pm JOK Jarocin, Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1 Jarocin 63-200

06KWI6:00 pm10:00 pmMesajah – koncert galowy X FPM „Śpiewaj i walcz!”6:00 pm – 10:00 pm JOK Jarocin, Plac Festiwalu Muzyki Rockowej 1 Jarocin 63-200

06KWI6:00 pm9:00 pmThe Song Contest for Foreigners- II Open Stage Metamorfozy6:00 pm – 9:00 pm Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1 Lublin 20-029

06KWI6:30 pm9:30 pmJacob Sartorius: 6.04.2018 Warszawa, Progresja6:30 pm – 9:30 pm Progresja, ul. Fort Wola 22 Warsaw 01-258

06KWI6:30 pm10:00 pmKortez z zespołem / Warszawa / Klub Stodoła / 06.04.20186:30 pm – 10:00 pm klub Stodoła, ul. Batorego 10 Warsaw 02-591

06KWI7:00 pm11:30 pmPokahontaz REset Tour | 6.04 Poznań7:00 pm – 11:30 pm Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A Poznan 60-867

06KWI7:00 pm11:00 pmKoncert charytatywny „Przyjaciele Dla Doroty”7:00 pm – 11:00 pm 13 muz, pl. Żołnierza Polskiego 2 Szczecin 70-551

06KWI7:00 pm10:00 pmDezerter | Rudeboy Club Bielsko-Biała7:00 pm – 10:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20 Bielsko-Biała 43-300

06KWI7:00 pm9:00 pmKoncert // COMA // 6.04 // ECK // EŁK7:00 pm – 9:00 pm Ełckie Centrum Kultury, ul. Wojska Polskiego 43 Ełk 19-300

06KWI7:00 pm11:00 pmRocked Boys Tour 2018 | Koniec Świata The Analogs Prawda7:00 pm – 11:00 pm Estrada Stagebar, ul. Dworcowa 51 (wejście od strony rzeki Brdy, bulwaru) Bydgoszcz 85-009

06KWI7:00 pm10:00 pmAcid Drinkers +Diversity / Gorzów Wlkp. / C-60 / 6 kwietnia 20187:00 pm – 10:00 pm C-60, Zaułek 1 Gorzów Wielkopolski 66-400

06KWI7:00 pm11:59 pmFolk Metal Night Łódź 20187:00 pm – 11:59 pm Magnetofon, ul. Zgierska 26A Łódź 91-059

06KWI7:00 pm11:00 pmTransgresja, Zero6, Drive-By w Starej Gazowni / Rybnik7:00 pm – 11:00 pm Stara Gazownia Czar Nocki, Stara Gazownia Czar Nocki ul.3 maja 14 Rybnik 44-200

06KWI7:00 pm9:00 pmLao Che w Zmianie Klimatu / Wiedza o Społeczeństwie7:00 pm – 9:00 pm Zmiana Klimatu, Warszawska 6 Białystok 15-063

06KWI(KWI 6)7:00 pm07(KWI 7)3:00 amWhite Highway, Scream Maker, Overdrive7:00 pm – 3:00 am (7) Klub Muzyczny Faust – dawniej Korba, ul. Złota 1 Katowice 40-102

06KWI7:00 pm9:00 pmLao Che w Zmianie Klimatu / Wiedza o Społeczeństwie7:00 pm – 9:00 pm Zmiana Klimatu, Warszawska 6 Białystok 15-063

06KWI7:00 pm8:30 pmFrank&Love w New York7:00 pm – 8:30 pm ulica Piotrkowska 62, 90-105 Łódź, Polska, ulica Piotrkowska 62, 90-105 Łódź, Polska

06KWI7:00 pm7:00 pmJordan Reyne at Od Nowa7:00 pm – 7:00 pm Gagarina 37a, Torun, Gagarina 37a, Torun