Koncerty

Pokaż miesiące

czerwiec, 2019

17CZE12:00 pm11:45 pmThe Amity Affliction – Europe Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

17CZE12:00 pm11:45 pmCrystal Lake – EU/UK Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

17CZE4:00 pm10:00 pmStudenckie poniedziałki w Kropa Pub!4:00 pm – 10:00 pm Kropa Pub, Niepodległości 4

17CZE6:00 pm11:45 pmIngested – EU Summer 20196:00 pm – 11:45 pm

17CZE6:00 pm10:00 pmSuzanne Vega Official Event, Klub Stodoła, 17.06.20196:00 pm – 10:00 pm klub Stodoła, Batorego 10

17CZE6:00 pm10:30 pmAmon Amarth & Behemoth – King John’s Castle, Limerick – 17.06.196:00 pm – 10:30 pm King John’s Castle, Castle Street

17CZE7:00 pm11:45 pmMinistry EU/UK Tour June-July 20197:00 pm – 11:45 pm

18CZE12:00 pm11:45 pmCrystal Lake – EU/UK Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

18CZE4:00 pm11:45 pmWithin Destruction – Euro Tour June 20194:00 pm – 11:45 pm

18CZE6:00 pm11:00 pmKISS – End Of The Road World Tour – Kraków, 18.06.20196:00 pm – 11:00 pm TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

18CZE6:00 pm11:45 pmIngested – EU Summer 20196:00 pm – 11:45 pm

18CZE7:00 pm11:45 pmMinistry EU/UK Tour June-July 20197:00 pm – 11:45 pm

18CZE7:00 pm10:00 pmXXV Łódzkie Spotkania Baletowe / XXV Lodz Ballet Festival7:00 pm – 10:00 pm Teatr Wielki w Łodzi, Plac Dąbrowskiego

18CZE8:00 pm10:00 pmJulio Iglesias @Warszawa, Poland8:00 pm – 10:00 pm COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a

18CZE8:00 pm11:00 pmPojedynek Stand-up: Błachnio&Kubicka&Wojciech&Pałubski&Laksa8:00 pm – 11:00 pm Fraktal, Karola Miarki 15

18CZE8:00 pm10:00 pmDiego El Cigala – najważniejszy głos flamenco we Wrocławiu!8:00 pm – 10:00 pm Teatr Muzyczny Capitol, ul. Piłsudskiego 67

19CZE12:00 pm11:45 pmCrystal Lake – EU/UK Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

19CZE4:00 pm11:45 pmWithin Destruction – Euro Tour June 20194:00 pm – 11:45 pm

19CZE5:00 pm9:00 pmSakura Sushi w klubie Prorock5:00 pm – 9:00 pm Klub Prorock, ul. Jana Pawła II 3

19CZE6:00 pm11:00 pmTapas Music Festival – Łódź – Damian Ukeje, Limboski6:00 pm – 11:00 pm OFF Piotrkowska Center, OFF Piotrkowska 138/140

19CZE6:00 pm11:45 pmNorbert Buchmacher – Album Release Tour Germany 20196:00 pm – 11:45 pm

19CZE6:00 pm11:45 pmIngested – EU Summer 20196:00 pm – 11:45 pm

19CZE7:00 pm10:00 pmXXV Łódzkie Spotkania Baletowe / XXV Lodz Ballet Festival7:00 pm – 10:00 pm Teatr Wielki w Łodzi, Plac Dąbrowskiego

19CZE8:00 pm11:00 pmThe best of Max Klezmer Band w Starym Klasztorze!8:00 pm – 11:00 pm Stary Klasztor, Purkyniego 1

19CZE8:00 pm11:00 pmJan-rapowanie / Radom / Plansze8:00 pm – 11:00 pm Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20

19CZE(CZE 19)9:00 pm20(CZE 20)5:00 amBoskie Ciało9:00 pm – 5:00 am (20) Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2

20CZE12:00 pm11:45 pmCrystal Lake – EU/UK Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

20CZE12:00 pm11:45 pmThe Amity Affliction – Europe Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

20CZE4:00 pm11:45 pmWithin Destruction – Euro Tour June 20194:00 pm – 11:45 pm

20CZE(CZE 20)4:20 pm24(CZE 24)4:20 amSONIC BLOOM 2019 • Hummingbird Ranch • Colorado • June 20-234:20 pm – 4:20 am (24) Hummingbird Ranch, 732 County Rd. 653

20CZE6:00 pm11:00 pmDisturbed Official Event, COS Torwar, 20.06.20196:00 pm – 11:00 pm COS Torwar, ul. Łazienkowska 6a

20CZE(CZE 20)6:00 pm21(CZE 21)2:00 amKnotfest France6:00 pm – 2:00 am (21) Hellfest Open Air Festival, Rue du Champ Louet

20CZE6:00 pm11:45 pmIngested – EU Summer 20196:00 pm – 11:45 pm

20CZE6:00 pm11:45 pmNorbert Buchmacher – Album Release Tour Germany 20196:00 pm – 11:45 pm

20CZE6:00 pm11:00 pmTapas Music Festival – Zakopane – Damian Ukeje, Limboski6:00 pm – 11:00 pm Dworzec, Krupówki 12

20CZE7:00 pm11:45 pmMinistry EU/UK Tour June-July 20197:00 pm – 11:45 pm

20CZE8:00 pm11:00 pmLetnia Scena w Starym Klasztorze – Colorado Band8:00 pm – 11:00 pm Stary Klasztor, Purkyniego 1

21CZE12:00 pm3:00 pmParkway Drive – Reverence Summer EU/UK 201912:00 pm – 3:00 pm

21CZE(CZE 21)12:00 pm23(CZE 23)11:00 pmDni Legnicy 201912:00 pm – 11:00 pm (23)

21CZE12:00 pm11:45 pmCrystal Lake – EU/UK Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

21CZE12:00 pm11:45 pmThe Amity Affliction – Europe Summer 201912:00 pm – 11:45 pm

21CZE(CZE 21)1:30 pm23(CZE 23)11:59 pmSter na Bydgoszcz 53N, 18E1:30 pm – 11:59 pm (23) Wyspa Młyńska

21CZE(CZE 21)3:00 pm22(CZE 22)11:59 pmSrogie Granie 20193:00 pm – 11:59 pm (22) Paprocany, Parkowa

21CZE4:00 pm11:45 pmWithin Destruction – Euro Tour June 20194:00 pm – 11:45 pm

21CZE6:00 pm11:45 pmTerror – Europe Summer 20196:00 pm – 11:45 pm

21CZE6:00 pm11:00 pmRod Stewart Official Event, Tauron Arena Kraków, 21.06.20196:00 pm – 11:00 pm TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7

21CZE6:00 pm11:45 pmNorbert Buchmacher – Album Release Tour Germany 20196:00 pm – 11:45 pm

21CZE6:00 pm11:45 pmIngested – EU Summer 20196:00 pm – 11:45 pm

21CZE6:00 pm10:00 pmBdb koncert: Nuclear Holocaust, Sacrofvck i kumple w Malborku6:00 pm – 10:00 pm Alternatywa, Grunwaldzka 16

21CZE7:00 pm8:30 pmRiverside w MDK Batory7:00 pm – 8:30 pm MDK Batory, ul. Stefana Batorego 6

Pokaż więcej wydarzeń

maj 2019

30KWI01MAJGramy dla Europy! | PL <3 UE(kwiecień 30) 7:30 pm - (maj 1) 12:15 am

30KWI01MAJHej Majówka! 30/04/2019(kwiecień 30) 8:00 pm - (maj 1) 5:00 am Klub Muzyczny Pewex

30KWI01MAJDom o Zielonych Progach w Bieszczadach(kwiecień 30) 8:00 pm - (maj 1) 9:00 pm

30KWI01MAJMecz LM Tottenham Hotspur - Ajax Amsterdam(kwiecień 30) 9:00 pm - (maj 1) 12:00 am DOM, Piotrkowska 138/140

30KWI01MAJGorące klimaty(kwiecień 30) 9:00 pm - (maj 1) 5:00 am Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2

30KWI01MAJPrawy do lewego! # dj Polivoks(kwiecień 30) 9:00 pm - (maj 1) 4:00 am Zmiana Klimatu, Warszawska 6

30KWI01MAJHI 5 wyjątkowo we wtorek! B4 Majówka! | SQ klub(kwiecień 30) 10:00 pm - (maj 1) 5:00 am SQ klub

30KWI01MAJPolish Oldschool Party(kwiecień 30) 11:00 pm - (maj 1) 5:00 am Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

01MAJ7:00 am03(MAJ 3)11:45 pmHarcerze na 3-Majówce 2019 we Wrocławiu!7:00 am - 11:45 pm (3) Hala Stulecia we Wrocławiu

01MAJ10:00 am11:00 pmGitarowy Rekord Guinnessa'19. Zagraj z nami 1 maja we Wrocławiu!10:00 am - 11:00 pm Gitarowy Rekord Guinnessa, Rynek

01MAJ10:00 am04(MAJ 4)3:00 am3-Majówka 2019 - spotkajmy się we Wrocławiu!10:00 am - 3:00 am (4) 3-majówka, ul. Wystawowa 1

01MAJ12:00 pm8:30 pmFestiwal Europejski12:00 pm - 8:30 pm

01MAJ4:00 pm03(MAJ 3)4:00 pmDni Gryfina 2019 | Bednarek, Enej, 4Dreamers4:00 pm - 4:00 pm (3) Nabrzeże Gryfino

01MAJ6:00 pm10:00 pmAll Them Witches: 1.05.2019 Poznań, Klub u Bazyla6:00 pm - 10:00 pm Klub u Bazyla, ul. Norwida 18A

01MAJ6:30 pm11:30 pmMarduk · Valkyrja · Attic · Survival Is Suicide (Barcelona)6:30 pm - 11:30 pm Sala Boveda

01MAJ8:00 pm11:00 pmRaz, Dwa, Trzy / Gdańsk8:00 pm - 11:00 pm ERGO ARENA, Plac Dwóch Miast 1

01MAJ8:00 pm11:59 pmRiff Action Family (Rus), Three Generations | Rudeboy Club BB PL8:00 pm - 11:59 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

01MAJ9:00 pm02(MAJ 2)12:00 amMecz LM FC Barcelona - Liverpool FC9:00 pm - 12:00 am (2) DOM, Piotrkowska 138/140

01MAJ9:00 pm02(MAJ 2)4:00 amFajne fanki i inne finezyjne figle # EsDwa9:00 pm - 4:00 am (2) Zmiana Klimatu, Warszawska 6

01MAJ9:30 pm11:59 pmKult -Brzeg9:30 pm - 11:59 pm

01MAJ10:00 pm02(MAJ 2)4:00 amDJ z Wąsem: Byłaś Serca Biciem vol.17 / lista FB free10:00 pm - 4:00 am (2) Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

02MAJ(MAJ 2)1:00 pm04(MAJ 4)11:00 pmZEW się budzi Festiwal 20191:00 pm - 11:00 pm (4)

02MAJ2:00 pm8:00 pmŚwiatowy Dzień Grilla - Klub Fraktal Mikołów2:00 pm - 8:00 pm Fraktal, Karola Miarki 15

02MAJ3:00 pm6:00 pmPidżama Porno - 3Majówka - Wrocław3:00 pm - 6:00 pm

02MAJ6:00 pm9:00 pmLimboski w Opatowie!6:00 pm - 9:00 pm

02MAJ6:00 pm10:00 pmXXII Przegląd Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych6:00 pm - 10:00 pm Klub Muzyczny Ucho, ul. Św. Piotra 2

02MAJ6:30 pm11:30 pmMarduk · Valkyrja · Attic · Survival Is Suicide (Madrid)6:30 pm - 11:30 pm SALA CARACOL MADRID, C/ Bernardino Obregón, 18

02MAJ7:00 pm10:00 pmPut Solntsa,Amalgama (Rosja) / 02 V 2019/ Olsztyn7:00 pm - 10:00 pm Sarmata Pub, Skłodowskiej - Curie 28

02MAJ7:00 pm10:00 pmZmiana miejsca! All Them Witches: 2.05.2019 Warszawa, Proxima7:00 pm - 10:00 pm Klub Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a

02MAJ7:00 pm10:00 pmDEUS w Polsce | The Ideal Crash Tour - Gdańsk B907:00 pm - 10:00 pm B90, Ulica Elektryków

02MAJ7:00 pm10:00 pmRaz, Dwa, Trzy Ważne Piosenki / Świnoujście7:00 pm - 10:00 pm Amfiteatr Im. Marka Grechuty W Świnoujściu, Ul. Chopina

02MAJ7:00 pm9:00 pmMajówka - Ørganek i Ania Dąbrowska7:00 pm - 9:00 pm

02MAJ8:00 pm10:30 pmKult - Przybysławice8:00 pm - 10:30 pm Dwór na Wichrowym Wzgórzu, Przybysławice 34

02MAJ8:00 pm11:00 pmMela Koteluk • Migawka '19 • Wrocław • 02.05.2019 •8:00 pm - 11:00 pm Wroclaw, Poland

02MAJ8:00 pm11:00 pmGa-Ga Zielone Żabki + Tequila Twist w Słupsku! // 2 maja 20198:00 pm - 11:00 pm Motor Rock Pub, Anny Łajming 3

02MAJ8:00 pm10:00 pmHenry No Hurry! zagra w Kruklankach - Moto Gospoda - 2 maja8:00 pm - 10:00 pm Moto Gospoda - Kruklanki, 22-lipca13aa

02MAJ8:00 pm11:55 pmSTRESS ORPHAN.SZNUR.VONSECHSUNDACHTZIG8:00 pm - 11:55 pm DOM, Piotrkowska 138/140

02MAJ8:00 pm8:00 pmKoncert8:00 pm - 8:00 pm Magnetofon, ul. Zgierska 26A

02MAJ(MAJ 2)9:00 pm03(MAJ 3)5:00 amOdlotowy czwartek!9:00 pm - 5:00 am (3) Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2

02MAJ(MAJ 2)9:00 pm03(MAJ 3)4:00 amRock-e-feler # dj Frăncųz9:00 pm - 4:00 am (3) Zmiana Klimatu, Warszawska 6

02MAJ9:00 pm11:59 pmKoncert Kapeli PSP9:00 pm - 11:59 pm Klub Prorock, ul. Jana Pawła II 3

02MAJ(MAJ 2)10:30 pm03(MAJ 3)4:30 amTa Sama Chwila - Tribute to Beata Kozidrak I Lista fb free*10:30 pm - 4:30 am (3) Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

03MAJ5:55 pm9:55 pmTEDE Boatever NWJ Wrocław vol. 3 KRGDN 71 3 MAJA!5:55 pm - 9:55 pm Bulwar Xawerego Dunikowskiego, południowy brzeg Odry

03MAJ7:00 pm10:00 pmRaz, Dwa, Trzy Ważne Piosenki / Legnica7:00 pm - 10:00 pm Teatr Modrzejewskiej w Legnicy, Rynek 39

03MAJ7:00 pm11:00 pmHypnos [CZ] i Fleshgore [UKR] | Rudeboy Club Bielsko-Biała7:00 pm - 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

03MAJ7:00 pm10:00 pmPut' Solntsa, Amalgama (Rosja) + sup / 03 V 2019 / Słupsk7:00 pm - 10:00 pm Motor Rock Pub, Anny Łajming 3

03MAJ8:00 pm10:30 pmKult - Wrocław8:00 pm - 10:30 pm

03MAJ8:00 pm11:00 pmOSTR we Wrocławiu! 3-Majówka 20198:00 pm - 11:00 pm

03MAJ8:00 pm11:00 pmAuthority Zero// Cookie Break// Czerwone Kościoły8:00 pm - 11:00 pm Generator Zlotów, Ul.Cechowa 11

03MAJ(MAJ 3)9:00 pm04(MAJ 4)5:00 amMajówka + Koncert BEKA KSH / Graffiti Lublin9:00 pm - 5:00 am (4) Klub Graffiti, Al. Piłsudskiego 13

03MAJ(MAJ 3)9:00 pm04(MAJ 4)5:00 amKLUB FM9:00 pm - 5:00 am (4) Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2

03MAJ(MAJ 3)9:00 pm04(MAJ 4)4:00 amMogłaś moją być! Bardzo polska edycja 3-majowa # Lou Badgers9:00 pm - 4:00 am (4) Zmiana Klimatu, Warszawska 6

03MAJ(MAJ 3)9:00 pm04(MAJ 4)3:00 amMajówka z Thomas Cloud9:00 pm - 3:00 am (4) Labirynt, ul. 1 Sierpnia 11 A

03MAJ(MAJ 3)9:00 pm04(MAJ 4)12:00 amMarduk // Valkyrja - RCA Club Lisboa9:00 pm - 12:00 am (4) RCA CLUB, Rua João Saraiva, nº 18 · Bairro De Alvalade

03MAJ(MAJ 3)10:30 pm04(MAJ 4)4:00 amSF9 - Kpop After Party10:30 pm - 4:00 am (4) Progresja, ul. Fort Wola 22

04MAJ5:00 pm8:00 pmDamian Ukeje // moje Boskie Buenos // Nowy Tomyśl5:00 pm - 8:00 pm Nowotomyski Ośrodek Kultury Nok, Tysiąclecia 3

04MAJ5:30 pm11:30 pmAnita Lipnicka & The Hats w Wiśle5:30 pm - 11:30 pm Wiślańskie Centrum Kultury, Pl. Bogumiła Hoffa 3

04MAJ6:00 pm9:00 pmKoncert „Zwycięska Polska”6:00 pm - 9:00 pm Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1

04MAJ6:00 pm9:00 pmPARA WINO + Złośnik6:00 pm - 9:00 pm Pub Wlad, Młodzieżowa 35

04MAJ6:00 pm11:00 pm15 hitów na 15-lecie wejścia Polski do Unii Europejskiej6:00 pm - 11:00 pm Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Opolu, Ul. Wrocławska 158

04MAJ6:00 pm11:00 pmFateful Finality / Madstop / Skull Bash | Rudeboy Club Bielsko-B6:00 pm - 11:00 pm RUDEBOY CLUB, 1-GO MAJA 20

04MAJ7:00 pm9:00 pmOSTR w Jelczu-Laskowicach!7:00 pm - 9:00 pm