kwiecień, 2022

18KWI6:00 pm9:00 pmOfficial event 18.04.2022 Helloween + HammerFall United Forces 2022 // Katowice - MCK6:00 pm - 9:00 pm Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Szczegóły

Helloween i HammerFall na jedynym koncercie w Polsce! 🔥🤘

Wydarzenie odbędzie się 18 kwietnia 2022 roku w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach! Będzie to specjalny koncert pod szyldem „UNITED FORCES 2022” – u boku Helloween pojawi się też power metalowa formacja HammerFall. Bilety już w sprzedaży!

Uwaga❗️Wejściówki zakupione na poprzedni termin zachowują ważność *

Metal Mind Productions
zaprasza

HELLOWEEN
+
HAMMERFALL
18.04.2022
Katowice, MCK
Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

🎫 Ceny biletów:
160 zł przedsprzedaż / 180 zł w dniu koncertu

🎫 Bilety dostępne na stronach:
➡️ https://shop.metalmind.com.pl/134,bilety_22,pl.html (KOLEKCJONERSKIE)
➡️ www.eventim.pl
➡️ www.ebilet.pl
➡️ www.biletin.pl

Wszystkie bilety zakupione na koncert, który pierwotnie miał odbyć się w maju br., zachowują swoją ważność na występ zespołu w 2022 roku. Osoby, które z różnych przyczyn będą chciały zwrócić bilet na to wydarzenie, będą mogły to uczynić w punktach, w których taki bilet zakupiły. Jednocześnie gorąco apelujemy o zachowanie zakupionych już biletów na występ Helloween.

Zgodnie z art. 15zp Ustawy z dnia 31.03.2020 o zmianie ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw, można wystąpić o zwrot środków. Zwrot nastąpi w takiej samej formie, w jakiej opłacono zamówienie, w terminie 180 dni od daty skutecznego rozwiązania umowy.

HELLOWEEN to jeden z najlepszych materiałów eksportowych Niemiec. Uważani za ojców chrzestnych niemieckiego speed metalu, stali się jednym z najbardziej wpływowych zespołów metalowych na świecie. W trakcie swojej ponad trzydziestoletniej kariery zespół wydał 15 albumów studyjnych i 3 płyty koncertowe, które łącznie sprzedały się w nakładzie 8 milionów sztuk (14 z nich pokryło się złotem, a 6 platyną). Podczas pracy nad książką „Hellbook”, dokumentującej działalność zespołu, muzycy zdali sobie sprawę z tego jak wiele udało im się osiągnąć i jak wiele jeszcze przed nimi. To wtedy zrodził się pomysł trasy Pumpkins United. Andi Deris podsumował współpracę słowami: „Trasa Pumpkins United 2017 – 2019 sprawiła, że zamieniliśmy się w prawdziwy zespół. Teraz chcemy przekuć tę energię w nasz nowy krążek!”. Zespół zaszył się w studio w Hamburgu, aby pracować nad wydawnictwem, które ma być prawdziwym powrotem do korzeni Helloween. Poprzedni koncert w Polsce – w 2017 roku w Warszawie – był prawdziwym sukcesem, a fani będą mogli doświadczyć tego fenomenalnego show po raz kolejny, tym razem w Katowicach!

Debiutancki album HAMMERFALL, “Glory to the Brave” z 1997 roku, magazyn Rock Hard umieścił w swoim zestawieniu “The 500 Greatest Rock & Metal Albums of All Time”. Kolejny krążek “Renegade” w ojczystej Szwecji znalazł się na 1 pozycji i uzyskał status Złotej Płyty. W 2002 roku ukazał się album “Crimson Thunder”, z którego pochodzi singiel “Hearts on Fire”. Piosenka ta na samym Spotify odtworzona została 25 milionów razy i stała się motywem przewodnim szwedzkiej kobiecej drużyny olimpijskiej w curlingu, a sam zespół wykonał ten utwór przed 250milionową publicznością podczas ceremonii otwarcia Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce. HammerFall występował już na całym świecie od Indii po Australię i dzielił scenę z takimi artystami jak np. Iron Maiden, Rammstein czy Dio.

https://www.facebook.com/events/1489170001261238/

Więcej

Kiedy

(Poniedziałek) 6:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

X