kwiecień, 2022

02KWI6:00 pm9:00 pmAnthony B - gwiazda reggae z Jamajki w Starym Klasztorze - nowy termin 2.04.2022!6:00 pm - 9:00 pm Stary Klasztor, Stary Klasztor

Szczegóły

ANTHONY B – gwiazda reggae z Jamajki w Starym Klasztorze!

Klub Stary Klasztor zaprasza do Wrocławia na koncert jednej z najjaśniejszych gwiazd na światowej scenie muzyki reggae.
ANTHONY B & House of Riddim wystąpią 2 kwietnia 2022 w Sali Gotyckiej, a gościem specjalnym koncertu będzie doskonale znany fanom jamajskich brzmień, MESAYAH!

ANTHONY B aka Keith Blair jest jednym z najlepszych artystów roots i dancehall ostatnich dwóch dekad. Urodził się w 1976 roku w Clark’s Town na Jamajce. Już na początku swojej kariery dał się poznać jako artysta ze świadomym przekazem inspirujący się twórczością i postawą życiową Petera Tosha i Boba Marleya.

W swoich tekstach porusza problemy biedy, Afryki, niewolnictwa oraz kwestie polityczne i religijne. Już jako nastolatek wbrew protestom rodziców dołączył do ruchu Rastafari i tzw. Bobo Dread’s stając się wkrótce jednym z ich czołowych reprezentantów.

Anthony B to niezwykle płodny artysta, ma na swoim koncie 26 solowych albumów i niemal drugie tyle kolaboracji z innymi artystami takimi jak m.in. Sizzla, Capleton, Luciano czy Junior Kelly.

Podczas koncertu usłyszymy wielkie hity, jak „Police”, „Fire Mon Rome”, „My yes & my no”, ale także najnowsze piosenki „King in my Castle”, „Naah buy no friend” i „First time I Fall” z nowego albumu „King in my Castle”.

2.04.22 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

ANTHONY B & House of Riddim feat. MESAJAH
bilety: 60 zł – I pula, 70 zł – II pula
miejsca siedzące ( balkon): 90 zł

Bilety dostępne w serwisach: www.staryklasztor.com.pl/bilety/, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, goingapp.pl, www.biletyna.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

https://www.facebook.com/events/478626402796416/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 6:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Stary Klasztor

Stary Klasztor

X