marzec, 2022

02MAR5:00 pm10:00 pmCancelled//Odwołany The Script Official Event, 2.03.20225:00 pm - 10:00 pm klub Stodoła, klub Stodoła

Szczegóły

Koncert The Script zaplanowany na 2 marca tego roku w klubie Stodoła, w Warszawie nie odbędzie się.
Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

The Script show due to take place this year on March 2nd at Stodoła club, Warsaw will no longer be going ahead as planned.
The ticketing agent you used to buy your ticket will be in touch.
*************************************

The Script świętuje swoją muzyczną podróż (5 albumów, które dotarły do pierwszych miejsc list przebojów, 6 miliardów streamów i ponad 2 miliony sprzedanych biletów), wydając 1 października album ‘Tales From The Script’ zawierający największe przeboje z całego dorobku zespołu.

Obchody przedłużą się aż do 2022 roku, dzięki ogłoszeniu brytyjskiej i europejskiej trasy ,,Greatest Hits”, która rozpocznie się serią kameralnych klubowych koncertów w lutym, by w maju przenieść się na większe sceny. To ich pierwsza seria występów na żywo od ponad dwóch lat, która obejmie koncert w O2 w Londynie, a ich kulminacją będą 2 występy Dublinie w 3Arena. Ella Henderson dołączy jako gość specjalny podczas koncertów w UK i Irlandii.

‘Tales From The Script’ zawiera wszystkie największe przeboje i ulubione utwory fanów ze wszystkich 6 dotychczasowych albumów, m.in. ‘Hall of Fame’ (z gościnnym udziałem wii.i.am), ‘The Man Who Can’t Be Moved’, ‘For The First Time’ oraz ‘Superheroes’. Płyta zawiera także przełomowe momenty z występów na żywo m.in. ‘Breakeven’, ‘We Cry’ oraz ‘Rain’.

Ten album honoruje wszystko co trio- Danny O’Donoghue, Glen Power i Mark Sheehan – osiągnęło od momentu powstania zespołu 14 lat temu. Płytę kończy nowa piosenka ‘I Want It All’, (o której Sheehan mówi, że “dostarcza wszystkich składników, które każdy zna i kocha”), niezmiernie popularna akustyczna wersja ‘Never Seen Anything “Quite Like You”’.

“Album ‘Tales From The Script’ jest nie tylko trampoliną do nowego rozdziału, ale również naszą dotychczasową historią” mówi O’Donoghue. “Jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem na scenę. Już wiem, że noc po nocy, pozwolę dać się ponieść emocjom.”

Power dodaje, “Zbierzemy wszystkie najlepsze piosenki i zagramy je razem. Stanie się to ukoronowaniem faktu, że przetrwaliśmy i wszyscy razem dotarliśmy do tego momentu.”

https://www.facebook.com/events/4762601923770666/

Więcej

Kiedy

(środa) 5:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

klub Stodoła

klub Stodoła

X