kwiecień, 2022

26KWI5:00 pm9:00 pmDorian Electra • 26 kwietnia 2022 • Warszawa5:00 pm - 9:00 pm Praga Centrum, Praga Centrum

Szczegóły

„Dorian Electra jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych zjawisk na scenie muzycznej” – American Songwriter.

Dorian Electra – charakterystyczna postać znana z tworzenia muzyki, tekstów piosenek oraz niebanalnych performensów, podczas których zarówno zachwyca, jak i szokuje.
Nagrywa muzykę z gatunku pop, poruszając przy tym kontrowersyjne kwestie związane z filozofią, feminizmem czy seksualnością. Definiuje siebie jako osobę płynną płciowo i wielokrotnie wyraża to w swojej twórczości.

Dorian głosiłx właśnie ekskluzywną edycję swojego najnowszego projektu „My Agenda”. Wersja deluxe projektu, który ma się pojawić 5 października, zawiera 12 nowych utworów, w tym remixy z Dannym Brownem, Alice Glass, Janem Sebastianem Bachem, S3RL, ElyOtto, oraz nigdy wcześniej nie publikowane utwory b-side.

Uznanx przez The Atlantic za bycie „artystxą-protestu z przesłaniem do przekazania” i przez Uproxx za „cementowanie swojej pozycji i przesuwanie popowych granic”, Dorian Electra ugruntowałx swój status jednego z najciekawszych zjawisk do zobaczenia.

Oprócz premiery eksluzywnej wersji swojego albumu, Dorian wyruszy w trasę koncertową po całym świecie, zatrzymując się w Ameryce Północnej, Wielkiej Brytanii, Unii Europejskiej i Rosji. W Polsce zagra aż trzy koncerty – w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.
Przedsprzedaż biletów rusza 11 sierpnia. Do oficjalnej sprzedaży trafią 13 sierpnia.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 26 kwietnia 2022
Drzwi: 19:00
Start: 21:00
Miejsce: Praga Centrum

🎟 BILETY 🎟
Bilety trafią do oficjalnej sprzedaży w piątek, 13 sierpnia 2021, o godzinie 10:00.

OFICJALNE PUNKTY SPRZEDAŻY
Bilety znajdziecie u naszych oficjalnych dystrybutorów: Going., Eventim Polska, empik bilety oraz w salonach empik i MediaMarkt.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

https://www.facebook.com/events/510179749597606/

Więcej

Kiedy

(Wtorek) 5:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Praga Centrum

Praga Centrum

X