czerwiec, 2022

04CZE6:00 pm9:00 pmForever Amy 04.06.2022 Łódź Wytwórnia6:00 pm - 9:00 pm Klub Wytwórnia, Klub Wytwórnia

Szczegóły

Bilety:
Eventim: https://bit.ly/34jFcP2
Ticketmaster: https://bit.ly/3z8jI2Q
Klub Wytwórnia: https://bit.ly/3r6rM1x

Forever Amy to niezwykły projekt muzyczny celebrujący muzykę i twórczość jedynej i niepowtarzalnej Amy Winehouse. Projekt powołali do życia fenomenalni muzycy, którzy tworzyli oryginalny zespół Amy Winehouse, nagrywający z nią płyty i występujący na scenie. Na czele projektu stanął Dale Davis – dyrektor muzyczny i basista zespołu Amy, a prywatnie wieloletni przyjaciel artystki, który wspólnie z klawiszowcem Amy, Richardem Cardwellem postanowili stworzyć projekt muzyczny, który kultywować będzie dziedzictwo muzyczne Amy Winehoue, w możliwe najbardziej autentyczny sposób. Udział w projekcie bardzo szybko potwierdzili inny członkowie zespołu Amy: Hawie Gondwe jej gitarzysta, Nathan Allen perkusista, Ben Edwards – trąbkarz oraz Jim Hunt – saxofonista, flecista i aranżer; odpowiedzialny za jeden z najbardziej charakterystycznych dźwięków w utworach Amy. Muzycy zaprosili do współpracy utalentowaną soulowo-jazzową wokalistkę Bronte Shande, która fenomenalnie oddaje charyzmę postaci Amy, nie tracąc przy tym własnej osobowości. „Jest najbliższa Amy pod względem postawy, brzmienia i zdolności wokalnych spośród wszystkich, których słyszałem, a do tego wykonuje piosenki Amy w tak niesamowicie autentyczny sposób. Jesteśmy tak podekscytowani, że do nas dołączyła” – powiedział Dale Davis
Skład zespołu uzupełnili Dominic Glover, jeden z najlepszych trąbkarzy w Londynie. Projekt stał się sensacją w 2017 roku w Wielkiej Brytanii. Po przerwie związanej z pandemią, rozpoczyna przerwane europejskie tourne.

Forever Amy zabiera publiczność w sentymentalną i piękną podróż po niezwykłym muzycznym świecie Amy Winehouse. Przewodnikami w tej wyprawie będą muzycy i wieloletni przyjaciele Amy, którzy pomogli stworzyć jej unikalny ponadczasowy styl i brzmienie. Koncert ma znakomitą oprawę wizualną. W trakcie koncertu można usłyszeć i zobaczyć unikatowe nagrania Amy Winehouse, wywiady, zarejestrowane fragmenty z jej życia. Forever Amy to niezapomniane przeżycie dla fanów twórczości Amy Winehouse na całym świecie.

Ceny biletów:
Miejsca stojące: 100 zł / do 1 marca 120 zł
Miejsca siedzące: 120 zł i 140 zł /
do 1 marca 140 /160 zł

Są dostępne bilety Kolekcjonerskie w sieci Eventim i Ticketmaster

https://www.facebook.com/events/275153550589472/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 6:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub Wytwórnia

Klub Wytwórnia

X