marzec, 2022

13MAR3:00 pm5:00 pmGdańsk | Filharmonia Dowcipu premierowo: Co jest grane?3:00 pm - 5:00 pm Polska Filharmonia Bałtycka, Polska Filharmonia Bałtycka

Szczegóły

Szanowni Państwo, z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni na zmianę terminu koncertu Filharmonii Dowcipu zaplanowanego na dzień 18.04.2021r. w Gdańsku.

Wydarzenie odbędzie się w nowym terminie 13.03.2022 o godzinie 16:00 oraz 19:00. Zmianie ulega data wydarzenia. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Filharmonia Dowcipu w premierowym programie: Co jest grane?

🔵️ Informacje i bilety:
www.kulturairozrywka.pl
www.filharmoniadowcipu.pl

oraz bezpośrednio po kliknięciu ⤵️
https://kulturairozrywka.pl/gdansk-filharmonia-dowcipu/wydarzenie/38574

Waldemar Malicki i Filharmonia Dowcipu w premierowym programie „Co tu jest grane?”

Dowcipne skecze muzyczne, perfekcyjne wykonanie i zaskakujące aranżacje w wykonaniu charyzmatycznego wirtuoza i zjawiskowego zespołu.

Zapraszamy na najnowszy program bezkompromisowego, kompletnie oszalałego muzycznego show!

Tylko tutaj piękne i zmysłowe kobiety, eleganccy i czarujący mężczyźni wspólnie zawadiacko wywracają klasykę do góry nogami i tworzą rozrywkę na najwyższym poziomie. To zderzenie zapierającej dech w piersiach urody i ogromnego talentu, gdzie prawdziwy styl łączy się z poczuciem humoru.

Gospodarz widowiska, Waldemar Malicki, w towarzystwie energetycznej orkiestry i wybitnych solistów, oczarowuje i bawi, ale nie bezrefleksyjnie.

Dlatego też nie zabraknie satyryczno-obyczajowych monologów wokół tak intrygujących tematów, jak prawa kobiet, tolerancja, popularne programy telewizyjne czy „medyczna” marihuana, ani muzyczno-słownych komentarzy do pojawiających się w Polsce niedorzeczności. Reprezentujemy współczesny głos „zwykłego człowieka”, w którym znajdujemy swoje odbicie, codzienne zawodowe trudności i komizm życia.

Filharmonia Dowcipu to również gratka dla wprawionych melomanów! Sięgając do klasyki w kontekście roku Moniuszkowskiego, przywołamy ‘Prząśniczkę” i zaszalejemy z „Tym zegarem starym” w wersji folk, pop, rap, a także włoskiej, francuskiej i niemieckiej. Przekonajcie się, że Moniuszko i AC/DC są sobie bliżsi niż przypuszczaliście!

Zapraszamy na dwie godziny sumarycznej zabawy, refleksji, śmiechu i świetnej, obłędnie wykonanej muzyki.

Po każdym koncercie z radością się z Państwem spotkamy i wymienimy myślami w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Co tu jest grane?”

Scenariusz i reżyseria Jacek Kęcik

Występują:
Fortepian Waldemar Malicki
Dyrygent Bernard Chmielarz
Sopran Anita Rywalska
Tenor Marcin Pomykała
oraz muzycy

Czas trwania: 90-120 min

https://www.facebook.com/events/470253407011114/

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 3:00 pm - 5:00 pm

Gdzie

Polska Filharmonia Bałtycka

Polska Filharmonia Bałtycka

X