kwiecień, 2022

10KWI5:00 pm8:00 pmGOD IS AN ASTRONAUT / 10.04.22 / Niebo, Warszawa5:00 pm - 8:00 pm NIEBO, NIEBO

Szczegóły

NOWY TERMIN KONCERTU!

W związku z sytuacją epidemiologiczną koncert God Is An Astronaut nie odbędzie się w zaplanowanym terminie – 24.04.2021 i zostaje przełożony na nową datę – 10.04.2022 Bilety zachowują ważność. Osoby chcące zwrócić swoje bilety są proszone o kontakt z punktami sprzedaży.

Świetnie znana polskim fanom grupa God Is An Astronaut rusza ponownie w trasę! Okazja jest wyjątkowa, bowiem Irlandczycy świętują 15-te urodziny swojego drugiego, jakże przełomowego w karierze albumu „All Is Violent, All Is Bright”. Koncert, który odbędzie się 10 kwietnia 2022 w stołecznym klubie Niebo będzie miał wyjątkową oprawę, a setlista oparta będzie w głównej mierze na utworach ze wspomnianego krążka. Jednak nie zabraknie także innych hitów z blisko 18-letniej, bogatej kariery braci Kinsella!

God Is An Astronaut
All Is Violent All Is Bright/Ghost Tapes #10 Live
Support: Barrens
10.04.2022 // otwarcie drzwi 19:00, start koncertu 20:00
Niebo, Warszawa (ul. Nowy Świat 21)

🎟BILETY: https://bit.ly/GODISANASTRONAUT_WWA

🎫Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌ Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

📄Regulamin wydarzenia: https://bit.ly/REGULAMIN_WB

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.
————————————-

GOD IS AN ASTRONAUT (Irlandia, Napalm Records) – post-rock, instrumental, space-rock

Odkąd projekt powstał blisko 18 lat temu, postrzegani są jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych i budzącej podziw dynamiki z lekką dozą elektroniki. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale w Rosji, Brazylii, USA czy nawet Chinach! W rok 2020 wchodzą z sentymentem, bo bracia Kinsella zdecydowali się na melancholijną podróż w czasie do roku 2005, kiedy to światu ukazał się ich drugi, studyjny album „All Is Violent, All Is Bright”. Dzisiaj ten materiał dla wielu fanów zespołu jest opus magnum ich dyskografii, a słuchacze niezwykle chętnie wracają do tak znamienitych kompozycji jak „Fragile”, „All Is Violent, All Is Bright”, „Forever Lost” czy też „Fireflies and Empty Skies”. Trudno szukać w ich dyskografii bardziej przebojowej, spójnej, ale zarazem niepokojącej i intensywnej składanki 10 utworów, które pozwalają nam przenieść się w blisko 50-minutową podróż po innym świecie. Jesienią będziemy mogli ponownie usłyszeć ten album w zdecydowanej większości na żywo, a wyjątkową setlistę uzupełnią pozostałe, największe przeboje zespołu.

FFO: If These Trees Could Talk, Maybeshewill, Caspian, This Will Destroy You, Explosions in the sky, 65daysofstatic

🌐 https://www.facebook.com/godiaa/
🌐 http://godisanastronaut.com

🔈„Forever Lost” – https://www.youtube.com/watch?v=QEphsKl1g9M
🔈„All Is Violent, All Is Bright” – https://www.youtube.com/watch?v=Ad4T-j_bOVc
🔈„Epitaph” – https://www.youtube.com/watch?v=fm5gNUYFPs8
🔈„Fragile (live)” – https://www.youtube.com/watch?v=lrKRfKUQI3o

____________________________________________________
Wpadaj na Instagram ➡ http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil ➡ http://bit.ly/Nasz–Facebook

https://www.facebook.com/events/227901415098038/

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 5:00 pm - 8:00 pm

Gdzie

NIEBO

NIEBO

X