czerwiec, 2022

17CZE4:00 pm9:00 pmGogol Bordello - Official Event, KRAKÓW, 17.06.20224:00 pm - 9:00 pm Klub Studio, Klub Studio

Szczegóły

⚡️ GOGOL BORDELLO⚡️
na koncertach w Warszawie i w Krakowie!

Bilety są już w sprzedaży!
👉 www.LiveNation.pl

PHOTO: Daniel Efram
________________________

„Zadaniem Gogol Bordello jest prowokowanie publiczności, aby wyszła z postmodernistycznej estetyki i weszła w neooptymistyczny ruch wspólnotowy w kierunku nowych źródeł autentycznej energii. Poprzez akty muzyki, teatru, chaosu i czarów Gogol Bordello konfrontuje się ze zblazowaniem i umarłą ironią.
Nasza obróbka tradycyjnego materiału to frewilloos. Ale nie nakręcana ironią, więc jest realna. Teatr Oure jest chaotyczny i spontaniczny, przez co alarmujący i prowokujący do reakcji. Z miejsca, w którym stoimy, widać wyraźnie, że światowe kultury zawierają materiał dla nieskończonych możliwości sztuki i nowych kombinacji, które rozciągają umysł, zwierają czystą radość i energię przetrwania. Wybraliśmy pracę z tradycjami cygańskimi, kabaretowymi i punkowymi.To jest to, co znamy i czujemy.
I możliwe jest o wiele więcej, możliwe jest, że ukochane stwierdzenie postmodernizmu „wszystko zostało zrobione” zabrzmi jak błąd intelektualny.
Trubadurzy neoautentyki przychodzą jako trans globalna rodzina syndykatów sztuki, której nigdy wcześniej nie widziano. IMPREZA!”

https://www.facebook.com/events/577169616866138/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 4:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub Studio

Klub Studio

X