Jaromir Nohavica, 31.03.2022, Stary Maneż (Gdańsk)

31MAR5:00 pm8:00 pmJaromir Nohavica, 31.03.2022, Stary Maneż (Gdańsk)5:00 pm - 8:00 pm Wrzeszcz Garnizon, ul. J. Słowackiego 23

Szczegóły

TIMETABLE:
19:00 – otwarcie drzwi
20:00 – początek koncertu

🎟 BILETY – bit.ly/Nohavica_Gdansk

Jaromír Nohavica wraca nad Wisłę! Jeden z najsłynniejszych czeskich pieśniarzy, kompozytorów oraz poetów zagra pięć koncertów w Polsce na przełomie marca i kwietnia 2022. U boku Jaromíra Nohavicy gościnnie wystąpią: Robert Kuśmierski (PL) oraz Pavel Planka (CZ). Bilety dostępne w sprzedaży!

► 30 marca 2022 – CKK Jordanki, Toruń
► 31 marca 2022 – Stary Maneż, Gdańsk
► 1 kwietnia 2022 – Klub Stodoła, Warszawa
► 2 kwietnia 2022 – Klub Studio, Kraków
► 3 kwietnia 2022 – Katowice Miasto Ogrodów, Katowice

Jaromir Nohavica jest znany i kochany tak samo w Polsce, jak i w swojej ojczyźnie Czechach. Podczas koncertów czeskiego barda wielotysięczne widownie zapełniają się do ostatniego miejsca.

Nohavica należy do pieśniarzy, wokół których wytwarza się urzekające misterium. Brawurowo porusza się między folkiem a folklorem, jest prawdziwym bardem swojego regionu. Opowiada o życiu i śmierci, ale przede wszystkim o tym, co pomiędzy: o miłości, cierpieniu, rozterkach i obawach współczesnego człowieka, o pięknie otaczającego nas świata, drobnych radościach i wielkich pasjach. Bardzo dobrze zna język polski i swoje koncerty w Polsce prowadzi po polsku. Nagrał kilkanaście płyt. Najnowsza zatytułowana jest “Máma mi na krk dala klič”. Piosenek z tej płyty z pewnością nie zabraknie na koncercie.

Piosenki Nohavicy cieszyły się wielką popularnością słuchaczy radiowej Trójki zajmując wysokie miejsca na Liście Przebojów.

Bardowi na scenie towarzyszy Robert Kuśmierski (akordeon, piano) i Pavel Planka (instrumenty perkusyjne).

Bilety na koncerty Jaromíra Nohavicy w Gdańsku, Warszawie, Krakowie i Katowicach są dostępne w kasie Klubu Stodoła (Warszawa) oraz w sprzedaży internetowej: www.ticketclub.pl.

Bilety na koncert w Toruniu są dostępne na www.biletyna.pl

Podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

KONCERT DLA OSÓB POWYŻEJ 15 LAT
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).
Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Wszelkie pytania dotyczące wsparcia osób z problemami z poruszaniem się, prosimy kierować na adres: niepelnosprawni@stodola.pl

https://www.facebook.com/events/314666274000556/

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 5:00 pm - 8:00 pm

Gdzie

Stary Maneż

Wrzeszcz Garnizon, ul. J. Słowackiego 23