Już się nie wstydzę - Adam Szustak OP - Katowice- NOWY TERMIN - JESIEŃ 2021

18LIS5:00 pm7:30 pmJuż się nie wstydzę - Adam Szustak OP - Katowice- NOWY TERMIN - JESIEŃ 20215:00 pm - 7:30 pm Plac Sławika i Antalla 1

Szczegóły

Szanowni Państwo,
z wielkim żalem, po raz drugi zmuszeni jesteśmy przełożyć konferencję Już się nie wstydzę (zaplanowaną na 11.11.2020 godz.17:00).
Dzięki uprzejmości Międzynarodowego Centrum Kongresowego, udało nam się ustalić nowy termin i mamy nadzieję, że to już koniec przygód związanych z epidemią.

NOWY TERMIN – 18.11.2021 godz.17:00

Zakupione przez Państwa bilety zachowują swoją ważność.
Wierzymy, że do tego czasu wszyscy będziemy mogli już bezpiecznie się spotkać.

Dawno temu na początku istnienia świata, kiedy wszystko się popsuło schowaliśmy się w krzakach. Ze wstydu. Wstydu własnego grzechu, słabości i poczucia przegranej. Wstydu, który sprawia, że ciągle się boimy osądzenia, odrzucenia i pokazania światu jacy naprawdę jesteśmy. Wstydu naszej brzydoty, naszych porażek i poczucia bezsensu. Najwyższa pora z tym skończyć! Zapraszam Was do kilkunastu miast Polski na niezwykłe spotkania, na których pozwolimy, żeby ogarnęło nas światło, które wreszcie pozwoli nam wyjść z cienia, z mroku naszego wstydu. Żebyśmy wreszcie mogli z podniesioną głową spojrzeć w twarz ludziom, światu, Panu Bogu i sobie samym. Żebyśmy mogli wreszcie powiedzieć: Już się nie wstydzę!

Spotkaniom towarzyszyć muzycznie będzie zespół w składzie:
Agnieszka Musiał ||Jan Smoczyński || Kamil Siciak.

🔴 Spotkania indywidualne z ojcem w dniu spotkania nie będą możliwe.

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 5:00 pm - 7:30 pm

Gdzie

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Plac Sławika i Antalla 1