październik, 2022

11PAZ4:00 pm9:00 pmKALEO - Official Event, WARSZAWA, 11.10.20224:00 pm - 9:00 pm klub Stodoła, klub Stodoła

Szczegóły

❗️KALEO❗️ wystąpią w Polsce w ramach światowej trasy Fight or Flight Tour! Ten islandzki indie rockowy kwartet o pełnym uczucia, bluesowym brzmieniu, już na początku 2022 roku wyrusza w trasę promującą nową płytę „Surface Sounds”, która ukazała się w kwietniu tego roku.

__________________________________________________________________
Od czasu wydania ich przełomowego, certyfikowanego złotem albumu, „A/B” z 2016 roku, islandzki zespół rockowy KALEO – prowadzony przez frontmana i autora tekstów JJ Juliusa Sona – zabrał swoją muzykę w podróż dookoła świata. Album przyniósł trzy przebojowe single – nominowany do nagrody GRAMMY „No Good”, złoty singiel „All The Pretty Girls” i zdobywający szczyty list przebojów, dwukrotnie pokryty platyną hit „Way Down We Go”. Ten ostatni został wykorzystany w ponad dwudziestu programach telewizyjnych, od Grey’s Anatomy po Riverdale, dzięki czemu znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów The Hollywood Reporter’s Top TV Songs chart.

Po zgromadzeniu ponad miliarda streamów, 39 międzynarodowych certyfikatów i niezliczonej ilości wyprzedanych koncertów od Londynu po Moskwę, KALEO udowodnił, że jest fenomenem na skalę światową. Znani z elektryzujących występów na żywo, KALEO całkowicie wyprzedali swoją pierwszą trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Ponadto wystąpili na takich kultowych festiwalach jak Coachella, Lollapalooza i Bonnaroo, a ostatnio zostali także wybrani jako zespół otwierający podczas trasy stadionowej Rolling Stones.

W październiku 2018 roku KALEO zakończył niemal nieprzerwaną 3-letnią trasę koncertową promującą album „A/B”. Od tego czasu Julius Son nie wychodził ze studia, pracując nad długo wyczekiwanym kolejnym albumem zespołu.

Drugi album KALEO, „Surface Sounds”, ukazał się 23 kwietnia 2021 roku nakładem Elektra/Atlantic i zawiera single „I Want More”, i „Break My Baby”, a także „Alter Ego”, „Backbone”, „Skinny” i „Hey Gringo”.

Trasa Fight or Flight Tour wystartuje w 2022 roku.

https://www.facebook.com/events/194719319206682/

Więcej

Kiedy

(Wtorek) 4:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

klub Stodoła

klub Stodoła

X