grudzień, 2021

12GRU6:00 pm7:30 pmKolor Cafe - koncert Michała Bajora6:00 pm - 7:30 pm Oświęcimskie Centrum Kultury, Śniadeckiego 24

Szczegóły

12 grudnia 2021 roku o godzinie 18:00 (koncert przeniesiony z 26 kwietnia 2020 roku/6 grudnia 2020 roku/24 kwietnia 2021 roku) w Oświęcimskim Centrum Kultury odbędzie się koncert Michała Bajora, podczas którego artysta zaprezentuje nowy program koncertowy oparty na premierowym wydawnictwie płytowym pt. „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie”, które ukazało się jesienią 2019 roku. Na płycie znalazły się ulubione piosenki włoskie i francuskie Michała Bajora.

Dla miłośników talentu tego znakomitego artysty i sympatyków włoskich oraz francuskich przebojów to będzie niezapomniany koncert!

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo, czy piosenki Piaf i Aznavoura były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady. Od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie i zbudował z nich koncert. To bardzo zróżnicowany recital – od przejmującej „Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga, czy roztańczone „Quando, quando”, aż po dramatyczny „Hymn miłości” Piaf.

Koncert „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie” to piosenki w świetnych – większości nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisza – ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi – w stylowych aranżacjach Wojciecha Borkowskiego i z udziałem wspaniałych muzyków.

W związku ze specyficznym i kameralnym charakterem recitalu, uprzejmie prosimy o nie przyprowadzanie na koncert małych dzieci.
Przed dokonaniem rezerwacji i zakupu biletów prosimy o zapoznanie się z regulaminami.
Rezerwacja i zakup biletów jest akceptacją niniejszych regulaminów.

Rezerwacje niewykupione w wyznaczonym terminie będą anulowane.

http://www.ock.org.pl/regulamin-rezerwacji-i-zakupu-biletow–1856.html
http://www.ock.org.pl/regulamin-internetowej-sprzedazy-biletow-1990.html

rezerwacja i sprzedaż biletów od 10 grudnia

bilety: 85 zł, 75 zł

bilety do nabycia również przez serwis www.kupbilecik.pl

Szanowni Państwo!
Bilety zakupione on-line poza systemem sprzedaży Oświęcimskiego Centrum Kultury nie podlegają wymianie/zwrotom w Oświęcimskim Centrum Kultury.

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 6:00 pm - 7:30 pm

Gdzie

Oświęcimskie Centrum Kultury

Śniadeckiego 24

X