październik, 2021

23PAZ7:00 pm9:00 pmKoncert KRÓLa | Festiwal Themersonów 20217:00 pm - 9:00 pm Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, 10 ulica Jakubowskiego

Szczegóły

UWAGA! ZMIANA TERMINU!

Koncert KRÓLa z 19 lutego 2021 r. zostaje przeniesiony na 23 października 2021 r. w ramach Festiwalu Themersonów 2021.

ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ!

Istnieje możliwość zwrotu zakupionych biletów. Osoby, które zakupiły bilety stacjonarnie mają możliwość ich zwrotu w naszej Bileterii. W przypadku chęci zwrotu biletów kupionych online prosimy o kontakt z Bileterią POKiS (tel. (24) 366 43 50, bilety@pokis.pl).

*Koncert w ramach cyklu Alterstacja.
_____
Błażej Król to jeden z najbardziej utytułowanych muzyków i tekściarzy młodego pokolenia, który od lat sumiennie toruje sobie drogę z niezależnego światka na sceny największych festiwali i na łamy opiniotwórczej prasy muzycznej.

Karierę rozpoczynał w duecie z Maurycym Kiebzakiem Górskim jako UL/KR . W 2014 r. postanowił wydać pierwszą płytę solową. Szerszej publiczności dał się poznać za sprawą albumów „Nielot”, „Wij” (2015) oraz „Przez Sen” (2016), „Przewijanie na podglądzie” (2018). Za płytę ,,Przewijanie na Podglądzie” został nagrodzony ,,Mateuszem Trójki” a także nominowany do wielu nagród m.in. Fryderyka. Król ze swoim zespołem wystąpił na największych festiwalach i wydarzeniach muzycznych w Polsce, m.in. Open’er Festival, Off Festiwal, Męskie Granie, Tauron Nowa Muzyka.

Artysta przyjeżdża do nas z nowym materiałem pt. „Nieumiarkowania”.
„Nieumiarkowania” to kolejna próba skoku popowego undergroundu w objęcia alternatywnego mainstreamu. Kolejna – i najbardziej udana. Promujący ją utwór „Te smaki i zapachy” przez wiele tygodni królował na Liście Przebojów Trójki. Nowy album Króla roztacza aurę błogości przeradzającej się w niepokój i nerwowe podniecenie, która raz za razem uderza w tony kontemplacji, a jednocześnie szuka oddechu wśród parkietowych pląsów. Jeśli poprzednie wydawnictwa Króla miały poetyckie oraz marzycielskie niedopowiedzenia, tak „Nieumiarkowania” mogą wręcz porazić swoją intensywnością oraz naturalnością.

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów

10 ulica Jakubowskiego

X