kwiecień, 2022

09KWI5:00 pm9:45 pmLej Mi Pół w Bielsku-Białej + support | Rudeboy Club5:00 pm - 9:45 pm RUDEBOY CLUB, RUDEBOY CLUB

Szczegóły

Lej Mi Pół w Bielsku-Białej + support

Bilety: 40/45/50 zł *

W ciągu ostatnich dwóch lat niemal wyszliśmy na ludzi. Oddaliśmy się życiu rodzinnemu, pasjom, pracy, która faktycznie przynosi jakieś pieniądze, a koncertów, ku uciesze naszych fanów, zagraliśmy niewiele. Ten okres zdecydowanie dał nam do myślenia – doszliśmy do wniosku, że to nie muzyka jest naszym powołaniem. Jest nim wkurwianie ludzi. A najlepiej wychodzi nam to właśnie przez muzykę, która nam nie wychodzi. A jak by tu wkurwić możliwie najwięcej ludzi, w tym nas samych? Ogłaszając nową trasę koncertową! Pożegnaliśmy się więc z rodzinami, odłożyliśmy na bok swoje pasje, rzuciliśmy prace, chwyciliśmy za swoje instrumenty i wyruszyliśmy przed siebie na trasę „Ciągnij Druta Tour”. Będzie głośno, niesympatycznie, a bilety będą drogie. Mimo to przyjdź, no bo co masz kurwa innego do roboty?.

* Albo i więcej, jeśli nie masz szacunku do samego siebie i chcesz się czuć jak mecenas tej chujni. Płać, ile chcesz. Granicą jest wyobraźnia.

——————————————

LEJ MI PÓŁ…

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie, dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.

Na koncie zespół ma już trzy płyty (+ trochę chodnikowych):
„SKOLIOZA ODBYTU” 2012
„FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014
„WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017
„WĘDROWNY DRUCIARZ” 2022

„Ciągnij Druta Tour 2022” to trasa promująca czwarty w „dorobku” zespołu album o enigmatycznym tytule „Wędrowny Druciarz”, którego premiera ma miejsce chuj wie kiedy.

—————-
Bilety na wydarzenie dostępne pod linkiem:
https://goout.net/pl/bilety/lej-mi-pol/qsoh/
—————-
🪑REZERWACJE MIEJSC SIEDZĄCYCH:

aby zarezerwować loże (widok sali w dziale: kontakt/o nas), należy wysłać sms na 📲 nr +48 602 177 255 (opłata jak za normalny sms wg cennika operatora) i podać:
💻imię i nazwisko,
💻ilość osób,
💻nazwę lub datę wydarzenia

🛋 loże są płatne:
duża loża na 8-10 os – koszt 50 zł
mała loża do 4 os – koszt 20 zł
______
ℹ️ ZASADY BEZPIECZEŃSTWA:

😷Przy wejsciu do musicie posiadać ważny dokument tożsamości ze zdjeciem;

😷Przestrzeń koncertu będzie wygrodzona i aby wiekszasc z Was mogla zasiasc przy stolikach – zasady jak w restauracjach;

😷Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu;

😷Każdy uczestnik proszony jest o utrzymanie odstępu 1,5m i zakrycie nosa i ust (chyba ze siedzicie razem w lozy przy stoliku lub jesli jestescie rodzina);

😷Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.

______________________________________
LEJ MI PÓŁ…

Są różne zespoły na świecie. Są takie, które swoją ekspresją wyrażają siebie, walczą o lepszy świat i takie, które reprezentują jakieś idee – czasem sprzeczne, czasem nie, ale raczej zawsze starają się dążyć do perfekcji wizualno-muzyczno-lirycznej. Lej Mi Pól to projekt niepodparty żadnymi ideami, żadnymi wytycznymi. Lej Mi Pół to trzech gości, którzy nie maja żadnych zasad. To znaczy mają zasady, ale nie dość, że słabe, to się ich jeszcze nie trzymają. Pytacie dlaczego mają zespół? Oni pytają: po co się pytacie? Kto ich słucha zatem? Poza kilkoma nieżyjącymi politykami z Panamy, to absolutnie nikt.

Na koncie zespół ma już trzy płyty (+ trochę chodnikowych):

„SKOLIOZA ODBYTU” 2012

„FABRYKA MĘSKOŚCI” 2014

„WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MARIAN” 2017

______________________________________
🌐Wpadaj na Instagram-https://www.instagram.com/rudeboy_club_bielsko_biala_pl/

🌐Polub nasz profil-
https://www.facebook.com/RudeboyClub/

______________________________________
🚕Taksówkę na każdy koncert i organizowaną przez nas imprezę zamówicie z 10% rabatem w Black Taxi Bielsko-Biała 33 300 31 01

https://www.facebook.com/events/3790572604306009/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 5:00 pm - 9:45 pm

Gdzie

RUDEBOY CLUB

RUDEBOY CLUB

X