grudzień, 2021

08GRU7:00 pm9:00 pmMałgorzata Ostrowska - 40-lecie | Szczecin7:00 pm - 9:00 pm Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Szczegóły

Ostrowska od kilku dekad należy do najciekawszych postaci polskiej sceny muzycznej. Przez lata związana z kultowym zespołem Lombard, dziś doskonale radzi sobie w ramach solowej kariery.

Z jej ust popłynęły m.in. takie przeboje jak „Szklana pogoda”, „Droga pani z TV”, „Słowa”, „Mister of America”, „Po niebieskim niebie” czy „Meluzyna”.

W latach największej popularności zespołu Lombard była jego wokalistką. W 1999 roku zaczęła solową karierę. Fani cenią ją za wyjątkowy głos i wielką charyzmę.

Małgorzata Ostrowska ma na swoim koncie wiele prestiżowych nagród. Wśród nich – Bursztynowego Słowika za całokształt działalności artystycznej, którego otrzymała w 1999 roku w Sopocie. W 2007 roku artystka odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki w Opolu, a w 2013 roku podczas jubileuszowej, 50. edycji festiwalu otrzymała tytuł Ikony Festiwalu Opolskiego.

Więcej

Kiedy

(środa) 7:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

X