lipiec, 2022

14LIP7:00 pm11:00 pmMidnight / 14 VII 2022 / Warszawa7:00 pm - 11:00 pm Klub Hydrozagadka, 11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

Szczegóły

🇵🇱 Athenar, multiinstrumentalista występujący pod nazwą Midnight, powróci do naszego kraju ze swoim najnowszym, marcowym albumem “Let There Be Witchery”, wydanym nakładem wywtórni Metal Blade Records.

🇬🇧 Midnight will perform in Warsaw @ 'Hydrozagadka’ club on July the 14th 2022.

🎸 𝗠𝗜𝗗𝗡𝗜𝗚𝗛𝗧 🇺🇸 black metal, speed metal:

W numerze “Devil Virgin” Athenar gorąco zachęca, by oddać się grzechowi i nie będzie na to łatwiejszej okazji niż słuchając Midnight. Istniejący niemal dwadzieścia lat projekt ze słonecznego Cleveland jest buzującym organizmem, w którym jednym głosem przemawiają metal, piekło, diabeł, bluźnierstwo i seks.

Jak widzicie, atrakcji mamy tu więcej niż w wesołym miasteczku, a jeśli dodać do tego niezmienną, ale wciąż działającą formułę na styku starej szkoły black i speed metalu, dostajemy komplet. Wystarczy sprawdzić na własną rękę, ponieważ w tym roku Midnight wydało swoją piątą płytę, “Let There Be Witchery”, która może nie brzmi specjalnie inaczej na tle poprzednich, tylko czy ma to jakieś znaczenie?

🔗 https://www.facebook.com/midnightviolators
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=v5BLur53iDg
🔗 https://www.instagram.com/midnightviolators/

🎟 𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
https://knockoutmusicstore.pl
(druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 7:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Klub Hydrozagadka

11 listopada 22, 03-436 Warszawa, Poland

X