Nocny Kochanek @Chełm

11MAR5:00 pm10:59 pmNocny Kochanek @Chełm5:00 pm - 10:59 pm Chełmski Dom Kultury

Szczegóły

Nocny Kochanek w Chełmie!

Bilety dostępne tylko w sprzedaży online: 69 PLN przedsprzedaż / 79 PLN w dniu koncertu.

HARMONOGRAM:
18:00 – BRAMKA
19:00 – 19:45 – SUPPORT
20:15 – 21:45 – NOCNY KOCHANEK

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/nocny-kochanek-chelm/marzec-2022/
Facebook: www.facebook.com/nocnykochanek
YouTube: www.youtube.com/c/NocnyKochanek
Strona internetowa: www.nocnykochanek.pl

Prawie Kulturalna Trasa to seria wydarzeń i koncertów w miastach, miasteczkach i miejscowościach, które odbędą się w kameralnych salach widowiskowych, zupełnie kulturalnych. O ile koncert Nocnego Kochanka może być kulturalny… 😛 Zagramy w ponad 20 miejscach, w których będziemy po raz pierwszy, lub – w których nie było nas już długi czas. Przyjedziemy zagrać kawałki pochodzące ze wszystkich naszych albumów – od Hewi Metalu do Stosunków Międzynarodowych. Podczas koncertów Prawie Kulturalnej Trasy usłyszcie też coś z nachodzącej płyty, której premiera… jeszcze w tym roku! 🙂

Nocny Kochanek to pod względem muzycznym klasyczny heavy metal inspirowany gigantami gatunku, co słychać na pierwszy rzut… ucha. Teksty zawierają specyficzny nocno-kochankowy humor i zazwyczaj opierają się na faktach, czasami nawet autentycznych..! 😁Wykorzystując humor bazujący często na pastiszu, grach językowych i abstrakcji, Nocny Kochanek rysuje obraz polskiej subkultury metalowej z ogromnym dystansem do samych siebie oraz do wizerunku kojarzonego zazwyczaj z klasycznym heavy metalem.

Dzieciaki do 10. roku życia wchodzą za darmo – pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

https://www.facebook.com/events/238043988515451/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 5:00 pm - 10:59 pm

Gdzie

Chełmski Dom Kultury