listopad, 2021

22LIS8:00 pm10:00 pmNowa data - Mikromusic / Szczecin / 22.11.20218:00 pm - 10:00 pm Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Szczegóły

NOWY TERMIN: 22 LISTOPADA 2021. BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ. ZWROT BILETÓW TRADYCYJNYCH MOŻLIWY DO 15 GRUDNIA 2020

Dodatkowy koncert tego samego dnia o godz. 17

Mikromusic z Dolnej Półki to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu. Szukając niecodziennych brzmień grupa sięgnęła po nietypowe instrumenty. Czego nie umieli zrobić sami, kupili u lokalnych rzemieślników bądź znaleźli na targu staroci. Na koncercie można usłyszeć takie instrumenty jak gitary z pudełek po cygarach czy miski dla psów, weselny akordeon, saxhorn barytonowy, basowy flet czy turecki saz. Będzie też więcej śpiewania na głosy. Podczas jesiennej trasy zespół promuje nowe wydawnictwo pt. „Mikromusic z Dolnej Półki”

Mikromusic to polski zespół grający muzykę określaną jako avant pop lub art pop.W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą. Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia na takich festiwalach jak Yach Film Festival, Camerimage, Berlin Music Video Awards. Oglądalność teledysków Mikromusic na YouTube sięga kilkudziesięciu milionów. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2019 r.

Zespół wystąpi w składzie:
Natalia Grosiak
Dawid Korbaczyński
Robert Szydło
Adam Lepka
Robert Jarmużek
Łukasz Sobolak

Więcej

Kiedy

(Poniedziałek) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie

X