lipiec, 2022

22LIP6:30 pm11:00 pmParadise Lost "Draconian Times & The Best Of Set" + Sunnata / 22 VII 2022 / Warszawa6:30 pm - 11:00 pm Progresja, ul. Fort Wola 22

Szczegóły

🇵🇱 Paradise Lost wykona kultowy album „Draconian Times” w całości, a set uzupełni o największe hity swojej prawie czterdziestoletniej kariery! Gościem zespołu będzie Sunnata – młoda i intrygująca formacja z Warszawy.

🇬🇧 Paradise Lost will perform the set consisted of the entire iconic 'Draconian Times’ and the best songs of their four decades long career! Their special guest will be a young, intriguing band from Warsaw – Sunnata.

🎸 𝗣𝗔𝗥𝗔𝗗𝗜𝗦𝗘 𝗟𝗢𝗦𝗧 🇬🇧 doom metal, death metal (early years), gothic metal:

Powstały w 1988 roku w angielskim Halifax zespół Paradise Lost jest jednym z pionierów ciężkiego, mrocznego grania na Wyspach. To także jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów w Polsce, którą od czasu swojego powstania odwiedzał wielokrotnie.

We wrześniu 2021 roku Brytyjczycy z Paradise Lost po raz kolejny zawitali do Polski i po raz kolejny przekonali się, że polscy fani ich uwielbiają.

Nick Holmes i Greg Mackintosh, czyli główne siły twórcze kapeli, poprowadzili jej muzykę przez gęsty doom i death, by w latach 90. wkroczyć na obszar melodii i czystych wokali, a nawet zaliczyć romans z elektroniką. W XXI wieku Paradise Lost spojrzał łaskawszym okiem na swoją przeszłość, którą zmieszał z bardziej melodyjnym graniem. Poza Nickiem i Gregiem w zespole są obecnie: Aaron Eddy (gitara), Stephen Edmondson (gitara basowa) i fiński bębniarz Waltteri Väyrynen.

🔗 https://www.facebook.com/paradiselostofficial/
🔗 https://www.youtube.com/watch?v=VGMo9RV5Ye0
🔗 https://www.instagram.com/officialparadiselost/

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 | 𝗧𝗶𝗰𝗸𝗲𝘁𝘀:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

Więcej

Kiedy

(Piątek) 6:30 pm - 11:00 pm

Gdzie

Progresja

ul. Fort Wola 22

X