czerwiec, 2022

25CZE7:00 am9:30 pmPierwszy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Zielonogórskiego 20227:00 am - 9:30 pm Uniwersytet Zielonogórski, Uniwersytet Zielonogórski

Szczegóły

Stowarzyszenie „UZeciak” oraz Parlament Studencki UZ zapraszają wszystkich absolwentów zielonogórskich uczelni:
Wyższej Szkoły Inżynierskiej, Wyższej Szkoły Nauczycielskiej,
Wyższej Szkoły Pedagogicznej, Politechniki Zielonogórskiej
i oczywiście Uniwersytetu Zielonogórskiego, którzy w minionym 55-leciu współtworzyli historię środowiska studenckiego, na wspólne spotkanie w gronie znajomych i przyjaciół.

Powodem, który skłonił nas do odszukania i zaproszenia Was na to wydarzenia była chęć organizacji symbolicznych „50-juwenaliów-Bachanaliów” (planowany termin maj 2020), a także okrągła 55-rocznica utworzenia WSInż. przypadająca na wrzesień 2020. A także 20-lecie UZ w 2021 roku.

Podany termin wydarzenia nie jest jeszcze potwierdzony. Nie została ustalona również forma spotkania. Chcielibyśmy, żebyście to Wy powiedzieli jaka formuła organizacji tego wydarzenia będzie najlepsza. Jesienne terminy wydają się być mocno niepewne, w związku z epidemią.

Prowadzimy także prace nad zebraniem pamiątek i wspomnień studenckich z tego okresu, dotyczących zarówno przedsięwzięć kulturalnych, jak i codziennego życia studenckiego w uczelniach. Z zebranych materiałów powstanie pamiątkowy album, który również przygotujemy w wersji elektronicznej do pobrania dla Was 🙂

Chcemy już teraz, by wieść o planowanej imprezie absolwenckiej rozeszła się wśród Absolwentów jak najszerszym echem! Dlatego zapraszajcie swoich znajomych z czasów studiów, już czas odświeżyć stare znajomości i spotkać się ponownie!

Miło nam również poinformować, że oficjalny patronat nad Zjazdem objął JM Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego
prof. dr hab. Wojciech Strzyżewski.

Z uwagi na ograniczenia epidemiczne z jakimi mieliśmy do czynienia w roku 2021 będziemy informować o możliwości realizacji Zjazdu wiosną 2022 roku. Realizacja tak dużego przedsięwzięcia wymaga odpowiedniego okresu czasu do przygotowań, a tego w mijającym roku nie mogliśmy zagwarantować. Liczymy na wyrozumiałość. Zapraszamy do udziału w ankiecie, w której Absolwenci mogą wypowiedzieć się na temat formy Zjazdu.

Pozdrawiamy!

https://www.facebook.com/events/673415460114750/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 7:00 am - 9:30 pm

Gdzie

Uniwersytet Zielonogórski

Uniwersytet Zielonogórski

X