kwiecień, 2022

03KWI4:00 pm7:00 pmPoparzeni Kawą Trzy + Leepeck I 15 lat razem I Poznań - 3.04.4:00 pm - 7:00 pm Klub Muzyczny B17, Klub Muzyczny B17

Szczegóły

Poparzeni Kawą Trzy:

Powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na „Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu „Przebojem na antenę”. Od tej chwili „Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak „Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, „Czad festiwal, „Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, „Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm „Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak „Byłaś dla mnie wszystkim”, „Wezmę cię”, „Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana „Zakochaj się we mnie”, a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule. Obecnie zespół pracuje nad… musicalem – komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.
Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.
https://www.youtube.com/watch?v=bRircB2hwSU
https://www.youtube.com/watch?v=0RD-Juhbrbc

Leepeck (wym. Lipek) naprawdę nazywa się Piotr Lipka – urodzony w Warszawie, kompozytor, autor tekstów, wokalista, członek i współzałożyciel zespołu Bohema oraz twórca solowego projektu Leepeck. Brał udział w wielu znaczących wydarzeniach muzycznych: m.in. XLIV Festiwal w Opolu, Opole Songwriters Festiwal czy XII Przystanek Woodstock. Leepeck, otwierał koncerty m.in. takich gwiazd jak Green Day, T.Love. Album “Na Mnie Już Czas” jest następcą wydanej w 2017 roku płyty “Borderline”, która została bardzo ciepło przyjęta przez publiczność oraz dziennikarzy muzycznych, zbierając bardzo pozytywne recenzje.

Album „Na mnie już czas” to dziesięć piosenek, które w poruszający i unikalny sposób opowiadają o ludziach, miłości i przemijaniu. O kondycji człowieka naszych czasów. Mówią też o samym twórcy i jego wrażliwości.
Album dostępny jest we wszystkich serwisach streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/leepecknamniejuzczas
Kulisy powstawania albumu zostały ujęte w filmie, który można zobaczyć w serwisie YouTube.
„Na mnie już czas” to płyta drogi. Podróży przez inne wymiary. Zanurzenia w głąb siebie. Z drugiej strony jest to bardzo prosty i melodyjny album wpadający w ucho niesłychanie szybko. Dźwięki i słowa odbijają się od ścian i łapią słuchacza za serce. Leepeck swoim głosem budzi w nas radość i tęsknotę. Hipnotyzuje. Uzależnia.
Album promują single: “Marsjanie” feat. Wojtek Mazolewski, “Alicja” feat. Natalia Przybysz, “Babie Lato”, “Carla” oraz tytułowe “Na Mnie Już Czas” feat. Anita Lipnicka
„Świata nie ma, świat się staje”. Tak Leepeck śpiewa w jednej z piosenek, która otwierała playlistę „Alternatywna Polska” na Spotify. Pozwólcie mu zabrać się w kosmiczną podróż a na pewno zapamiętacie ją na zawsze.

LIVE:
https://www.youtube.com/watch?v=ti35R5N54fo
https://www.youtube.com/watch?v=JMW2s_EUgM0

Spotify:
https://open.spotify.com/artist/01VxlHTVKaXtlldZ5nEd1v
Facebook:
https://www.facebook.com/Leepeckmusic/
Instagram:
https://www.facebook.com/Leepeckmusic/

https://www.facebook.com/events/177822933328026/

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 4:00 pm - 7:00 pm

Gdzie

Klub Muzyczny B17

Klub Muzyczny B17

X