Queen Forever ICE Kraków 20.03.2022

20MAR6:00 pm9:00 pmQueen Forever ICE Kraków 20.03.20226:00 pm - 9:00 pm ICE Kraków Congress Centre

Szczegóły

„Queen Forever” zadziwi wszystkich fantastyczną interpretacją legendarnej brytyjskiej formacji rockowej „Queen”. Zespół w 100% koncertuje na żywo i gra wszystkie Twoje ulubione piosenki „Queen” podczas dwugodzinnego występu. Epickie hymny królowej, takie jak „Innuendo”, „Bohemian Rhapsody” i hipnotyzująca „Barcelona”, wykonywane są z pasją i niesamowitą łatwością.
Zespół nie tylko naśladuje brzmienie „Queen”, ale także ubiera się jak oni, dając publiczności pełne wrażenia audiowizualne i nostalgię za „Queen”.
Oczywiście każdy wielki Queen Tribute potrzebuje profesjonalnego naśladowcy Freddiego. Nasz Freddie, w prawdziwym życiu Timothy Drake, wziął udział w holenderskim programie RTL4 „My name is…” w 2009 roku i zajął drugie miejsce. Niedługo potem powstał zespół, który w następnych latach koncertował w Holandii, Hiszpanii, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Meksyku. Timothy miał nawet zaszczyt występować przed ambasadą brytyjską w Kuwejcie, co jest prawdziwym świadectwem jego wiarygodności jako Freddiego Mercury’ego.
W 2016 roku „Queen Forever” poproszono o przedstawienie historii i życia muzycznego Freddiego Mercury w holenderskiej produkcji teatralnej „I Want To Break Free”, którą z powodzeniem grali przez 2 sezony obejmujące 67 przedstawień w Holandii i Belgii. Obecnie grupa gra – poza regularnymi występami – w spektaklu teatralnym „Queen the Music”; show, w którym muzyka Queen jest najważniejsza. Zachwycili dziesiątki tysięcy gości, a publiczność jest podekscytowana:
„Fenomenalne, nigdy nie widziałem tak wspaniałego zespołu covery, a widziałem wielu”
„Podobał mi się ten niesamowity zespół”
„Myślałem, że Freddie synchronizuje ruchy warg, ale to wszystko jest na żywo!”
„Brian May jest idealny”
„Najważniejsze to„ Innuendo ”i„ Barcelona ”
„David Bowie był strzałem w dziesiątkę”
Podsumowując, „Queen Forever” to show, które musisz zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć !!

https://www.facebook.com/events/1861628440677475/

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 6:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

ICE Kraków Congress Centre