Rescheduled// Avatar - Official Event, WARSZAWA, 18.03.2023

18MAR5:00 pm10:00 pmRescheduled// Avatar - Official Event, WARSZAWA, 18.03.20235:00 pm - 10:00 pm

Szczegóły

Koncert AVATAR zaplanowany na 28 lutego tego roku w klubie Proxima, w Warszawie został przełożony na 18 marca 2023 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

AVATAR show due to take place this year on February 28th at Proxima club, Warsaw has been rescheduled to March 18th, 2023.
All tickets will be valid for the new date so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.

The ticketing agent you used to buy your ticket will be in touch.

****************************************

AVATAR zapowiada trasę koncertową pod tytułem „Going Hunting”, w ramach której odwiedzą także Polskę🔥 🎸

www.livenation.pl

Ambitni czarnoksiężnicy z zespołu AVATAR przełamują granice między zespołem muzycznym, trupą teatralną i mistrzami kina serią albumów i teledysków oraz wciągającą krainą Avatar Country, w której rządzi metal. Utwory AVATAR to hymny na wieki – precyzyjnie wycelowane w krajobraz kulturowy, który jest gotowy na świeże piosenki od zespołu z gigantyczną osobowością.

Album „Hunter Gatherer” (2020) jest kontynuacją konceptualnych „Feathers & Flesh” i „Avatar Country”, a jednocześnie zdecydowanie przedkładając poszczególne utwory ponad nadrzędną historię. Na płycie pojawiają się wątki tematyczne, które odzwierciedlają wspólny stan ducha członków zespołu. „Hunter Gatherer” to najmroczniejsza, najbardziej złowroga wersja AVATARA, z głębokimi studiami nad okrucieństwem, technologią, pogardą i deprywacją.

„AVATAR AGES” to czteroczęściowy film koncertowy, który swoją premierę miał 9 stycznia 2021 roku. Znajdują się na nim utwory ze słynnego repertuaru AVATAR, poczynając od wykonanego w całości „Hunter Gatherer”. O ile „AGES” był niesamowitym produktem swoich czasów, o tyle AVATAR jest gotowy, by ponownie przyciągnąć tłumy.

O nadchodzącej trasie zespół mówi: „W ciągu ostatnich lat ogłosiliśmy wiele tras i za każdym razem mówimy, że nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani. Cóż, to jest trasa, która miała zostać ogłoszona półtora roku temu. Półtora roku, które wydawało się trwać całe życie. Stwierdzenie, że nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani, to mało powiedziane. Nigdy wcześniej nie byliśmy tak głodni i pełni pasji, aby stworzyć show dla Was i dla siebie. Niczego nie zostawiamy za sobą. Ten spektakl będzie najpiękniejszą, najbardziej gniewną, zabawną i szczerą produkcją, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy. Nie szczędzimy niczego. Za to żyjemy i umieramy. Idziemy na polowanie!”

https://www.facebook.com/events/2892695040992088/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 5:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Proxima