Rescheduled: Bury Tomorrow & August Burns Red Official Event, Proxima, 13.11.2022

13LIS5:00 pm9:00 pmRescheduled: Bury Tomorrow & August Burns Red Official Event, Proxima, 13.11.20225:00 pm - 9:00 pm

Szczegóły

Koncert Bury Tomorrow & August Burns Red zaplanowany na 5 grudnia tego roku w klubie Proxima w Warszawie został przełożony na 13 listopada 2022 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Bury Tomorrow & August Burns Red show due to take place this year on December 5th at Proxima Club, Warsaw has been rescheduled to November 13th, 2022.
All tickets will be valid for the new date so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.

_________________________________________________________________________

BURY TOMORROW ogłasza trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie razem z AUGUST BURNS RED!

13 listopada 2022, Warszawa, Klub Proxima

Po wydaniu ostatniej płyty “Cannibal”, która uplasowała się w UK Top 10 album, Bury Tomorrow ogłosił dzisiaj headlinerską trasę koncertową po Wielkiej Brytanii i Europie, w którą wyruszy razem z August Burns Red. W roli supportu zagrają Miss May I oraz Thornhill.

Frontman Bury Tomorrow, Daniel Winter-Bates, o trasie: „W tak zwariowanym roku jesteśmy niezmiernie dumni z sukcesu, jaki odniosła płyta “Cannibal”. Jesteśmy pewni, że podobnie jak my, nasi fani i fani muzyki na żywo w ogóle są podekscytowani możliwością powrotu do tego co nas najbardziej łączy: koncertów i festiwali. Z radością ogłaszamy nową, headlinerską trasę koncertową na przyszły rok, która pozwoli nam zagrać w naszych ulubionych miejscach i da nam możliwość oczekiwania na coś niesamowitego, na co nie możemy się doczekać. Jesteśmy podekscytowani, że jedziemy w trasę razem z fenomenalnym August Burns Red, zespołem, który szanujemy i którego muzykę cenimy. Tego naprawdę nie można przegapić!”

Album Bury Tomorrow z 2018 roku Black Flame wyniósł zespól na wyższe szczeble metalu. Był to trzeci album zespołu, który znalazł się w UK top 40. Promując album, zespół odbył imponującą trasę koncertową, której punktem kulminacyjnym był koncert w kultowym londyńskim Roundhouse. Ale to dzięki ostatniemu albumowi “Cannibal” zespół wykonał kolejny krok naprzód.

https://www.facebook.com/events/371132793914634/

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 5:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub Proxima