czerwiec, 2022

25CZE4:00 pm9:00 pmRescheduled: Scarlxrd, Official Event, Warszawa, 25.06.20224:00 pm - 9:00 pm Proxima, Proxima

Szczegóły

Scarlxrd w Polsce!

Koncert SCARLXRDA zaplanowany na 27 października tego roku w klubie Proxima, w Warszawie został przełożony na
👉 25 czerwca 2022 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

SCARLXRD show due to take place this year on October 27th at Proxima club, Warsaw has been rescheduled to June 25th, 2022.
All tickets will be valid for the new date so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.
_____________________________________

Scarlxrd rozpoczął swoje poszukiwania sławy jako osobowość internetowa. Wczesne lata spędził na publikowaniu w Internecie bardziej humorystycznych i beztroskich wideoklipów, ale kiedy zaczął rapować w 2015 roku, zwrócił się w stronę potężnych, zniekształconych wokali. Jego twórczość i szokujący wizerunek sprawiły, że single, takie jak „Heart Attack” i „Chain$aw”, zyskały status platyny.

Scarlxrd urodził się jako Marius Listthrop w Wolverhampton w Anglii w 1994 roku. Przed rozpoczęciem kariery muzycznej zdobył sławę jako vloger YouTube, który występował pod pseudonimem Mazzi Maz. Jednak po kilku latach coraz bardziej popularnej obecności na YouTube, usunął swoje filmy i zmienił wizerunek, krótko współpracując z zespołem Myth City przed rozpoczęciem projektu Scarlxrd w 2015 roku. Znany również jako Yung Scar, Listthrop opracował brzmienie, które przeniosło się z mrocznego klimatu wczesnych singli, takich jak „Girlfriend” z 2016 roku, do bardziej wybuchowych, metalowych utworów, takich jak „The Purge” i „Heart Attack” z 2017 roku. Na rynku pojawił się szereg mixtape’ów wraz z singlami, w tym „Rxse” z 2016 roku i „Chaxshexry” z 2017 roku, „Cabin Fever” i „Lxrdszn”. W następnym roku Scarlxrd powrócił z singlami „A Braindead Civilisatixn” i „We Waste Time Faded” ze swojego debiutanckiego albumu studyjnego Dxxm. Drugi album, Infinity, ukazał się w marcu 2019 roku. Zanim rok się skończył, ogłosił, że nowy album Immxrtalizatixn został zaplanowany na początek października. Jego trzeci album studyjny poprzedziło kilka singli, w tym „Ask”, „Up.Up.Up.” i „Backwards”.
~ Fred Thomas
żródło: Chartmetric

https://www.facebook.com/events/173220274241532/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 4:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Proxima

Proxima

X