Rescheduled: Sinéad Harnett - Official Event, 1.12.2022:

01GRU5:00 pm10:00 pmRescheduled: Sinéad Harnett - Official Event, 1.12.2022:5:00 pm - 10:00 pm Hybrydy

Szczegóły

Koncert Sinéad Harnett zaplanowany na 11 marca tego roku w klubie Hybrydy, w Warszawie został przełożony na 1 grudnia 2022 roku.
Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą.

Sinéad Harnett show due to take place this year on March 11th at Hybrydy club, Warsaw has been rescheduled to December 1st, 2022.
All tickets will be valid for the new date so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.

The ticketing agent you used to buy your ticket will be in touch.

Informacja od Sinead:
Message from Sinead:

Hey my beautiful people,

I used to see posts like this and always wish I wouldn’t have to do one. But sadly, I have to announce that the only upcoming tour dates I’ll be allowed to do are all in THE UK, meaning the rest of my European dates have to be postponed. At the moment crossing borders in the current state of affairs isn’t possible, and everyone’s safety is our number 1 priority. With getting availability at all the venues we have to push those dates too late in the year, when hopefully things are a lot better. In a time where nothing is certain, I want to say how sorry I am that I won’t be getting to see you as soon as we thought. I also want to thank you from the bottom of my heart for still allowing me to grow in a time where live concerts just aren’t as easy to do as they used to be. Sending you all my love and appreciation for being on this journey with me, even when it’s had to be virtual. I hope to see you real soon x

👉 Bilety w sprzedaży

Doskonale przyjęty, drugi studyjny album Harnett „Ready Is Always Too Late”, zawiera efekty współpracy z EARTHGANG, Lucky Daye and Masego oraz VanJess, jak również single „Last Love” i „Hard 4 Me 2 Love You” i jest celebracją jej podróży do bycia najlepszą wersji samej siebie. Na albumie znajdziemy inspirujące piosenki z przesłaniem dotyczącym indywidualizmu i jedności oraz utwory o mocniejszym ładunku emocjonalnym opowiadające o przeszłości Harnett, gdy była mniej pewna siebie, utwory, które malują obraz rozwijającej się samooceny, wymagającej czasu i troski.

➡️ Album jest już dostępny na wszystkich platformach streamingowych.

Sinéad Harnett jest piosenkarką R&B i autorką tekstów, która urodziła się i wychowała w Londynie. Artystka ma korzenie tajskie i irlandzkie i obecnie mieszka w Los Angeles. Harnett zaczęła odnajdywać swój głos, uczestnicząc w pokazach talentów na lokalnym uniwersytecie, a odbiór, jaki otrzymała był tak przytłaczająco pozytywny, że postanowiła zbudować swoją pewność siebie na scenie i zrobić krok w kierunku kariery muzycznej. Harnett robiła wszystko, od tworzenia zespołów z przyjaciółmi i występów na kampusie, po nagrywanie w obskurnych studiach i wrzucania dem na YouTube, co ostatecznie doprowadziło do 400 milionów streamów i współpracy z tak znanymi producentami jak Disclosure, Kaytranada, Rudimental, GRADES i Gallant. Debiutancki album Harnett, „Lessons in Love” z 2019 roku, ukazuje wschodzącą gwiazdę R&B w głęboko introspektywnym miejscu, która uczy się uznawać i akceptować wzorce w swoich romantycznych związkach, aby z nich wyrosnąć. Z albumu pochodzi przełomowy singiel „If You Let Me”, który przekroczył 75 milionów odtworzeń na samym Spotify.

Sinéad jest bardziej otwarta i pewna siebie na swoim albumie „Ready Is Always Too Late” wydanym w maju 2021 roku, który zrobił furorę w prasie, na platformach DSP i mediach społecznościowych już w momencie premiery.

https://www.facebook.com/events/1433480187029151/

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 5:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

Hybrydy