Royal Republic, Official Event, Klub Proxima, 24.11.2022

24LIS5:00 pm9:00 pmRoyal Republic, Official Event, Klub Proxima, 24.11.20225:00 pm - 9:00 pm

Szczegóły

Koncerty Royal Republic zaplanowane na listopad tego roku zostają przełożone:

10 listopada 2021, klub Kwadrat, Kraków 👉 23 listopada 2022, klub Kwadrat, Kraków

12 listopada 2021, klub Proxima, Warszawa 👉 24 listopada 2022, klub Proxima, Warszawa

Zachowaj swój bilet, ponieważ będzie ważny na nową datę. Bądźcie bezpieczni i dbajcie o siebie.

//

Royal Republic shows due to take place this year on November have been rescheduled:

10 November 2021, club Kwadrat, Kraków 👉 23 November 2022, club Kwadrat, Kraków

12 November 2021, club Proxima, Warsaw 👉 24 November 2022, club Proxima, Warsaw

All tickets will be valid for the new dates so please hold on to them. In the meantime, stay safe and look after each other.

______________________________________________________

Bilety w sprzedaży na www.LiveNation.pl

Royal Republic ma wiele znaczeń. Najwięksi szwedzcy mistrzowie rock’n’rolla. Wykształceni muzycy z morderczym instynktem rzucający chwytliwe przynęty. Żarłoczni miłośnicy muzyki z wielkimi apetytami na pop, garage rock, heavy metal, americana, hip-hop i niemalże wszystko pomiędzy. Weseli hedoniści, którzy upiją Cię pod stołem po koncertach a każdego wieczoru na scenie perfekcyjnie wykonują czterogłosowe wokale.

Najbardziej eklektyczny zespół rockowy świata? Całkiem możliwe. Od czasu spotkania w Malmö Academy Of Music w 2007 roku – jeszcze przed przebojami Tommy Gun i Full Steam Spacemachine – Royal Republic kultywuje ducha „wszystko dozwolone”. Bez granic i bez ograniczeń. W jednej minucie serwują Ci przesłodzoną dyskotekę, a w następnej atakują Cię miażdżącym trashem, który rozsadza Ci głowę.

Aby zrozumieć Royal Republic, warto wrócić do ich korzeni.
Wszyscy dorastali w domach , gdzie na półkach stała eklektyczna kolekcja płyt, i gdzie otaczali ich fani ciężkiej muzyki. Rodzice Grahna byli muzykami – o gustach obejmujących klasyczny soul, Beatlesów i Toma Petty’ego – a jego dzieciństwo było naznaczone weekendami spędzanymi na oglądaniu koncertów. Ale to dwa koncerty Metalliki, które obejrzał w telewizji, zmieniły wszystko.

Jeśli jest coś, czego koncertom Royal Republic nie brakuje, to pewność siebie. I nawet w najlepszych i najbardziej wzniosłych chwilach ta surowa, przerażająca energia wciąż wydobywa się ze wszystkiego, co robią. To właśnie połączenie prawdziwego rocka, precyzyjnie dopracowanej techniki i beztroskiej zabawy sprawia, że Royal Republic jest jednym z najchętniej oglądanych zespołów rock’n’rollowych.

Kimkolwiek jesteś, cokolwiek lubisz, Royal Republic zawsze powita Cię z otwartymi ramionami. A cokolwiek zrobi dalej, miej pewność, że będzie to jazda z piekła rodem…

https://www.facebook.com/events/682800535939701/

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 5:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub Proxima