SUMMER SHARK ATTACK || Otwarcie Sceny Letniej || Stary Klasztor + TG & Friends

04CZE5:00 pm5:00 pmSUMMER SHARK ATTACK || Otwarcie Sceny Letniej || Stary Klasztor + TG & Friends5:00 pm - 5:00 pm Purkyniego 1

Szczegóły

Z cyklu Trasz Garasz & Friends:

SUMMER SHARK ATTACK czyli …

Otwarcie Sceny Letniej w Starym Klasztorze! To najgorętsze wydarzenie tego lata! U nas lato zaczyna się dokładnie 4 czerwca, w SOBOTĘ !!

Będzie ostro jak płetwa rekina, będzie też delikatnie jak fala bujająca Was przez całą gorącą noc !

Już o 17:00 otwieramy bramy.

Podczas zbliżającego się wydarzenia zaprezentujemy Wam wiele stylów muzycznych, granych zarówno przez starych wyjadaczy jak i rodzące się gwiazdy.

Wstęp FREE 🙂

Wystąpią dla Was:

LUCY & GREGORY

Lucy (Oktawia Nowak) to wrocławska wokalistka związana z muzyką już od najmłodszych lat. Odnajduje się w soulu, jazzie i muzyce alternatywnej. Podczas wydarzenia zaśpiewa swój autorski materiał oraz polskie i zagraniczne utwory. Towarzyszyć jej będzie gitarzysta Grzegorz Fedyna.

BLUESGRAND:

Istnieją od 2010 roku Zespół ma na koncie wiele koncertów w kraju i za granicą. Repertuar i wykonanie spotyka się z przychylnym przyjęciem publiczności i choć grają w większości standardy blues-rockowe napotykają się z pozytywną krytyką ekspertów muzycznych.
Świetnie sprawdzają się zarówno podczas koncertów klubowych, plenerowych jak i na dużych scenach.

https://www.facebook.com/bluesgrandpl
https://www.youtube.com/user/bluesgrand

PINK RITUAL

Rozczochrane włosy, głośne dźwięki i młodość pełną parą – te słowa najlepiej opisują zespół Pink Ritual. Grają rocka rodem z lat 80, którego tworzą w swojej muzycznej piwnicy. Kochają pogo pod sceną i blask cekinów.

https://www.facebook.com/PinkRitual
https://www.youtube.com/channel/UC7jMunMGl2A_1-5ybJWjV2A

TRASZ GARASZ

Bez względu na to, czy wszechświat ma skończoną przestrzeń, czy jest nieskończony – Trasz Garasz wypełni go dla Was dobrą nutą i energią.
Organizator wydarzeń z cyklu TG & Friends po raz kolejny szykuje dla Was niezłe granko z Przyjaciółmi i dla Przyjaciół 🙂
Na swoim koncie mają już całkiem pokaźną listę zorganizowanych imprez i zagranych koncertów.

TG to grupa eksperymentalno -imprezowa. Każdy gra jak lubi a ich flow przyciąga fanów, którzy chcą na totalnym luzie bawić się muzyką. Nigdy nie wiadomo co wymyślą, jak zagrają i czym nas zaskoczą.

W głowie funk, w duszy punk.

https://www.facebook.com/traszgarasz
https://www.youtube.com/watch?v=HCNRW1VZn4U

SUCK MY GLOVE

Trio powstałe z połączenia trzech niezależnych sił funku, nu metalu lat 90-tych i metalu progresywnego opowiadające się za jasną stroną mocy muzy przenikającej pokolenia!
Zespół działa od wielu lat. Jego silną podstawą od zawsze jest Hary – mózg operacji, wokalista o wielu gitarach, gitarzysta o wielu wokalach! Na scenie razem z Gregorem na bassie i Gibbym na garach, w trójkę wyczyniają niesamowite rzeczy.

https://www.facebook.com/sck.my.glove.official
https://www.youtube.com/channel/UCcHrFXb5dMZfOIvpk1sHORg

Zapraszamy na Najgorętszą Imprezę tego lata – u nas lato zaczyna się już 04 czerwca 🙂

Będzie ogień! Wbijajcie do nas koniecznie!

// wkrótce więcej szczegółów – obserwuj Summer Shark Attack //

Więcej

Kiedy

(Sobota) 5:00 pm - 5:00 pm

Gdzie

Stary Klasztor

Purkyniego 1