Szprotawa / Szprotawski Dom Kultury / Przemyk Akustik Kwartet

05MAR5:00 pm8:00 pmSzprotawa / Szprotawski Dom Kultury / Przemyk Akustik Kwartet5:00 pm - 8:00 pm Szprotawski Dom Kultury

Szczegóły

koncert: Przemyk Akustik Kwartet
miejsce: Szprotawski Dom Kultury
data: 5 marca 2022
godz.: 18:00
bilety: 50zł

zespół:
Renata Przemyk – śpiew, darabuka, kalimba, cymbałki i inne instrumenty perkusyjne,
Piotr Bogutyn – gitara akustyczna,
Piotr Wojtanowski – gitara basowa, śpiew,
Jacek Bielecki – wiolonczela.

Intymny koncert złożony z wyjątkowych piosenek Artystki, zaaranżowany na kwartet akustyczny, w specjalnie do tego projektu stworzonej oprawie świetlnej jest jednym z dwóch projektów z okazji 30-lecia pracy artystycznej.
Renata Przemyk jest artystką niezwykłą, która od lat konsekwentnie podąża własną drogą, nie poddając się zewnętrznym wpływom, łącząc doskonałe kompozycje z nieszablonowymi pomysłami na aranżacje utworów. Twórczość Renaty Przemyk można określić jako niebanalną, melodyjną, ale zarazem błyskotliwie zaaranżowaną i przede wszystkim zagraną – piosenki w wykonaniu artystki angażują słuchacza nie tylko pod względem muzycznym, ale także zmuszają do skupienia się na przekazie niesionym przez słowa, nacechowane rzadko spotykanym na polskiej scenie muzycznej poetyckim urokiem. Artystka ma na swoim koncie wiele płyt i nagród, została doceniona zarówno przez krytykę jak i publiczność.

https://www.facebook.com/events/604971900600323/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 5:00 pm - 8:00 pm

Gdzie

Szprotawski Dom Kultury