maj , 2022

05MAJ4:30 pm9:00 pmTaake, Kampfar + Helleruin / 5 V 2022 / Poznań4:30 pm - 9:00 pm Klub u Bazyla, Klub u Bazyla

Szczegóły

🚨 NOWA DATA / NEW DATE 🚨

🇵🇱 Taake, Kampfar oraz ich support: Helleruin zaprezentują się w Polsce w terminach: 4 maja w krakowskim Hype Parku oraz 5 maja w klubie U Bazyla w Poznaniu.

🇬🇧 Taake, Kampfar and their support: Helleruin will perform in Poland on May, the 4th @ Hype Park, Cracow and on May, the 5th @ „U Bazyla” club, Poznań.

🎸 Lineup:
TAAKE (NOR) black metal
KAMPFAR (NOR) pagan black metal
+
Helleruin (NL)

📅 5 V (czw/thu) 2022
📍 Poznań @ U Bazyla, ul. Norwida 18a
🎟️ 85 PLN – przedsprzedaż | presale, 100 PLN – w dniu koncertu | at the box office

Bilety | Tickets:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie | collector’s tickets)

Uwaga! ! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl!

Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are knockoutmusicstore.pl and ebilet.pl!

🤘 Organizator | Host:
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

💬 Od niemal dwóch lat sytuacja na rynku koncertowym jest trudna, a kupno biletu nie zawsze gwarantuje udział w wydarzeniu w pierwotnie zaplanowanym terminie. Pamiętajcie, że każde przełożenie lub odwołanie koncertu w ostatniej chwili nie jest złośliwością ze strony artysty czy organizatora, ale oznacza walkę do samego końca, by dany koncert się odbył.

Podobnie jak wy, marzymy o powrocie normalności i regularnych trasach naszych ulubionych artystów, więc bez przerwy ciężko pracujemy nad planami na kolejne miesiące. A jeśli los zmusi nas do odwołania któregoś z ogłoszonych koncertów, nie będziecie czekać na zwrot pieniędzy miesiącami – nasza polityka to zwrot środków na konto w ciągu kilku dni.

Dziękujemy za cierpliwość i zaufanie, widzimy się pod sceną! 🤘🙏

https://www.facebook.com/events/2677120169182209/

Więcej

Kiedy

(Czwartek) 4:30 pm - 9:00 pm

Gdzie

Klub u Bazyla

Klub u Bazyla

X