listopad, 2021

28LIS7:30 pm11:30 pmThe Rumjacks + Molly Malone's | Warszawa, 28.11.20217:30 pm - 11:30 pm Remont: Reaktywacja Legendy, Remont: Reaktywacja Legendy

Szczegóły

The Rumjacks powracają do Polski!
Zespół wystąpi w Warszawskim klubie Remont.
Support: Molly Malone’s
Bilety w sprzedaży od 21.10.
Cena w przedsprzedaży: 65zł

Z kim się widzimy? 🙂
__________________
Jeśli na dźwięk takich utworów jak „An Irish Pub”, „A Fistful O’ Roses” czy „Uncle Tommy” wasze serce bije mocniej, a na twarzy pojawia się uśmiech, to mamy dla was świetną wiadomość. Już w marcu do Polski powróci znana m. in. z Przystanku Woodstock, festiwali w Jarocinie i Cieszanowie oraz wielu koncertów klubowych w całym kraju, australijska formacja The Rumjacks. Muzycy w ramach polskiej części „Saint Patrick’s Tour 2020” pojawią się aż w sześciu polskich miastach.

Zespół w ciągu ostatnich 10 lat działalności wyrobił sobie silną markę i zaliczany jest do światowej czołówki celtyckiego punka. Muzyka The Rumjacks oprócz gitar elektrycznych i perkusji łączy tradycyjny flet, banjo, bouzuki i bodhrán. Razem tworzy to niepowtarzalny klimat i charakter występów. Przy skocznych folk punkowych piosenkach zespołu z Sydney niejeden zdarł gardło i tańczył do upadłego. Po wyprzedanych na zachodzie koncertach tegorocznej trasy, czas na powrót do Polski w wielkim stylu….

Więcej

Kiedy

(Niedziela) 7:30 pm - 11:30 pm

Gdzie

Remont: Reaktywacja Legendy

Remont: Reaktywacja Legendy

X