listopad, 2021

20LIS8:00 pm11:00 pmTribute to Deep Purple - Made in Warsaw - Club Barka, Piła - nowy termin8:00 pm - 11:00 pm Club Barka Piła, ul. Wodna - rzeka Gwda

Szczegóły

Z powodu aktualnej pandemii koncert przełożony – 20 listopada 2021!

Po roku zespół Made in Warsaw miał wrócić na Barkę – epidemia koronawirusa pokrzyżowała te plany, ale nie poddajemy się i czekamy na wiosnę!

Organizatorzy Memoriału Jona Lorda, największej polskiej imprezy poświęconej Deep Purple i grupom pochodnym, zapraszają na jesienny koncert.

Wspólnie z Wami chcemy cofnąć się do roku, w którym powstały dziesiątki przełomowych dla rocka albumów. Nasz ulubiony zespół także nie próżnował i po trzech psychodelicznych perełkach (i jeden monumentalnej kompozycji na grupę i orkiestrę) właśnie w 1970 roku wydał płytę-pomnik! „In Rock”, bo o nim mowa, obchodzi właśnie 50 urodziny!

Oprócz kompozycji z tego albumu (a obok kultowego „Child in time” znajdują się tam same muzyczne delicje) posłuchać będzie można szerokiego wyboru z pozostałych lat działalności Deep Purple. I nie tylko – w końcu Memoriał Jona Lorda znany jest z muzycznych niespodzianek!

Jak zwykle niesamowity klimat, atmosfera i Muzyka!

Więcej

Kiedy

(Sobota) 8:00 pm - 11:00 pm

Gdzie

Club Barka Piła

ul. Wodna - rzeka Gwda

X