styczeń, 2023

23STY4:30 pm10:00 pmTrivium, Heaven Shall Burn + Supports / 23 I 2023 / Warszawa4:30 pm - 10:00 pm Klub Stodoła Warsaw, Klub Stodoła Warsaw

Szczegóły

[ENG 👇]

🇵🇱 Na występ zapraszamy 23 stycznia 2023 roku, niezmiennie do warszawskiego klub Stodoła. W związku z powyższą zmianą w organizacji trasy, TesseracT oraz Fit For An Autopsy nie wezmą udziału w koncertach. Nowych gości Trivium i Heaven Shall Burn poznamy już niebawem.

🇬🇧 Trivium and Heaven Shall Burn will perform in klub Stodoła in Warsaw on the 23rd of January 2023. Due to the tour postponement, Tesseract and Fit For An Autopsy will not be a part of the show. New supporting acts are going to be announced soon!

Bilety dostępne na: | Tickets are available at:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl

Przypominamy! ♻️ Nie musisz drukować biletu – przy wejściu na koncert możesz okazać kod kreskowy na ekranie telefonu.

[PL] Uwaga! ! ⚠ Kupując bilet od osób umieszczających oferty na nieautoryzowanych stronach (Viagogo, Ticketswap, Allegro, OLX czy Facebook), ryzykujesz nabycie fałszywej wejściówki, która uniemożliwia wejście na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży, tj. knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl!

[ENG] Attention! ⚠ Buying tickets through unauthroized platforms (Viagogo, Ticketswap, etc.) is a risk of buying false tickets which will not let You participate in our shows. The only authorised ticket stores are knockoutmusicstore.pl and ebilet.pl!

🎵 TRIVIUM (USA) metalcore, thrash metal:

Zespół powstał w 1999 roku na Florydzie, gdy jego lider, gitarzysta i wokalista Matt Heafy był jeszcze w szkole średniej i wziął udział w konkursie talentów, na którym zauważył go kolega zakochany w metalu i chcący założyć kapelę. Jego nazwa odzwierciedla fascynacje muzyczne członków – melodyjny death metal, metalcore i thrash metal.

W ciągu paru lat od powstania Trivium wyrobiło sobie mocną pozycję na scenie. Grupę nagradzały „Kerrang!” i „Metal Hammer”, a Matta zaproszono do udziału w wyjątkowym wydawnictwie dla uczczenia jubileuszu wytwórni Roadrunner. Obok Heafy’ego siłą napędową Trivium są gitarzysta Corey Beaulieu i perkusista Paolo Gregoletto. Panowie nie zamykają się w jednym stylu, co pewnie jest jednym ze źródeł sukcesu komercyjnego (kilka milionów sprzedanych albumów).

▶ https://www.trivium.org
▶ https://www.facebook.com/Trivium
▶ https://www.youtube.com/watch?v=RAoKcM54Q1Y

🎵 HEAVEN SHALL BURN (Niemcy) melodyjny death metal, metalcore:

Pewnego razu w Turyngii kilku młodych chłopaków połączonych miłością do metalu, punka i hard core’a założyło zespół, ponieważ szukało sposobu na wypowiadanie się w ważnych kwestiach społecznych i politycznych. Tak zaczyna się biografia powstałej w 1996 roku niemieckiej formacji Heaven Shall Burn. Nazwę wzięli od Marduka, a jeśli chodzi o styl muzyki, połączyli melodyjny death metal z metalcorem.

Marzenia młodych chłopaków z terenu dawnego DDR o graniu muzyki i zajmowaniu jasnego stanowiska w kwestiach społeczno-politycznych nie tylko sprawdziło się, lecz również przyniosło im sukcesy oraz mnóstwo fanów również poza Niemcami. Heaven Shall Burn wybierano w ich ojczyźnie najlepszym nowym zespołem, najlepszym zespołem koncertowym, nagradzano ich piosenki (np. „Endzeit”) oraz albumu („Wanderer”).

Najważniejszymi postaciami w zespole są basista Eric Bischoff, jego kuzyn, wokalista Marcus Bischoff (dyplomowany pielęgniarz) i gitarzysta Maik Weichert, którzy zakładali Heaven Shall Burn. Kwintet uzupełniają gitarzysta Alexander Dietz (w zespole od 2005 roku) oraz perkusista Christian Bass (od 2013). W 2020 roku panowie doczekali się premiery dziewiątej płyty, 97-minutowego kolosa „Of Truth and Sacrifice” z coverem Nuclear Assault „Critical Mass”.

▶ https://www.heavenshallburn.com
▶ https://www.facebook.com/officialheavenshallburn
▶ https://www.youtube.com/watch?v=f3MDtQjdzbM

Zagrają:
TRIVIUM (USA) metalcore, thrash metal
HEAVEN SHALL BURN (Niemcy) melodyjny death metal, metalcore
+
Supports

Kiedy: 23 stycznia (poniedziałek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Stodoła, ul. Batorego 10
Bilety: 189 – 210 zł – miejsca stojące, 219 – 240 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na: | Tickets are available at:
🎟 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące)
🎟 https://ebilet.pl (bilety na miejsca siedzące)

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod

https://www.facebook.com/events/732442780694814/

Więcej

Kiedy

(Poniedziałek) 4:30 pm - 10:00 pm

Gdzie

Klub Stodoła Warsaw

Klub Stodoła Warsaw

Organizer

Heaven Shall Burnnoreply@facebookmail.com

X