lipiec, 2022

15LIP8:00 pm10:00 pmWelcome Sessions x Letnie Brzmienia w EC1, Łódź: MROZU8:00 pm - 10:00 pm EC1 Łódź - Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3

Szczegóły

Welcome Sessions x Letnie Brzmienia w EC1, Łódź: MROZU
EC1 Łódź – Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3, Łódź
15 lipca2022 r., piątek, godz. 20:00
Bilety w cenie: 89 zł / 109 zł
Bilety dostępne na: https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/letnie-brzmienia/

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Zapraszamy do EC1 Łódź na cykl plenerowych koncertów Letnie Brzmienia. Na świeżym powietrzu zagrają: Sobel, Kaśka Sochacka, MROZU (Welcome Sessions x Letnie Brzmienia), Nosowska, KULT, Kwiat Jabłoni, Artur Rojek, Mery Spolsky, Zalewski, sanah, Brodka, Natalia Przybysz, KARAŚ/ROGUCKI, Kuba Badach, Vito Bambino i Sara.

MROZU to artysta pełnowymiarowy – muzyk, autor tekstów, kompozytor, producent. Przysłuchując się jego piosenkom trudno nie odnieść wrażenia, że za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energia, optymizm i dystans, akceptacja, szacunek do drugiego człowieka – to odczucia nieodłącznie towarzyszące produkcjom tego twórcy. To te wartości, które wiążą się z DNA kampanii Always Welcome, której Mrozu jest ambasadorem w Polsce od 2021 r. U jej podstaw leży idea gościnności i ciepłego przyjęcia oraz związana z nimi owartość na drugiego człowieka i codzienna radość życia. Ważną częścią kampanii Always Welcome jest globalny projekt muzyczny Welcome Sessions, w którym MROZU już drugi rok uczestniczy z ramienia Polski obok gwiazd światowego formatu. Zakłada on powrót artystów do miejsc, w których zostali szczególnie ciepło przyjęci na początku swej kariery i pokazuje je od nieznanych kulis. Zapewnia też wyjątkowe wrażania muzyczne, a jednocześnie tworzy warunki do budowania poczucia bliskości i bycia razem. W 2021 r. w ramach trasy Welome Sessions Tour MROZU dał serię kameralnych koncertów, odwiedzając Wrocław, Gdańsk Brzeźno, Poznań, Kraków i Warszawę. Jej częścią był też unikatowy, otwarty dla wszystkich koncert MROZA w Gdańsku na płynącej barce po wodach Motławy i Martwej Wisły, który był niezwykłym doświadczeniem artystycznym i zgromadził tysiące fanów.

Artysta ma na koncie pięć albumów studyjnych, szósty – „Złote Bloki” – ukazał się kilka dni temu. To na tym krążku znajdują się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto” czy luzacki, równie porywający „Galacticos”.

Łódzki koncert MROZA w ramach cyklu Letnie Brzmienia jest częścią międzynarodowego projektu muzycznego Welcome Sessions, który rozpoczął się w 2021 roku, jako cykl wydarzeń muzycznych promujących atmosferę gościnności, akceptacji i otwartości na drugiego człowieka. Odbędzie się 15 lipca na placu EC1 w Łodzi o godzinie 20:00. Bilety na koncert w cenie 89 zł i 109 zł dostępne są na www.ebilet.pl oraz www.letniebrzmienia.pl.

Harmonogram koncertów:
EC1 Łódź – Miasto Kultury, ul. Targowa 1/3, Łódź
8.07, godz. 20:00 – Sobel
10.07, godz. 20:00 – Kaśka Sochacka
15.07, godz. 20:00 – MROZU (Welcome Sessions x Letnie Brzmienia)
16.07, godz. 20:00 – Nosowska
22.07, godz. 20:00 – KULT
24.07, godz. 20:00 – Kwiat Jabłoni
29.07, godz. 20:00 – Artur Rojek
30.07, godz. 20:00 – Mery Spolsky
31.07, godz. 20:00 – Zalewski
5.08, godz. 20:00 – sanah
6.08, godz. 20:00 – Brodka
7.08, godz. 18:00 – Natalia Przybysz
7.08, godz. 20:00 – KARAŚ/ROGUCKI
13.08, godz. 20:00 – Kuba Badach
18.08, godz. 19:00 – Sara, godz. 20:00 – Vito Bambino

Bilety w cenie 89 zł i 109 złotych na koncerty oraz karnety za 279 złotych są dostępne na www.ebilet.pl oraz www.letniebrzmienia.pl. Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl. Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym został Eventim. Współorganizatorem cyklu jest „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi. Partnerzy Letnich Brzmień to Urząd Miasta Łodzi oraz Łódzkie Centrum Wydarzeń. Patroni medialni projektu to: Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, Plaster Łódzki oraz TuŁódź.pl.

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Trzy koncerty spośród całego cyklu Mroza będą wyjątkowe. Odbędą się we współpracy z Welcome Sessions – nowym projektem muzycznym organizowanym w ramach międzynarodowej kampanii Always Welcome, której Mrozu jest polskim ambasadorem.
Koncerty te będą dedykowane wyłącznie osobom w wieku 18+ przez wzgląd na niespodzianki, które zostaną wyserwowane uczestnikom jako gorące przywitanie. Zwieńczeniem projektu Letnie Brzmienia jest dwudniowy finał. Szczegóły wkrótce.

www.welcomesesions.pl

www.ebilet.pl
www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia

Więcej

Kiedy

(Piątek) 8:00 pm - 10:00 pm

Gdzie

EC1 Łódź - Miasto Kultury

ul. Targowa 1/3

X