marzec, 2022

18MAR4:30 pm10:00 pmWithin Temptation + Evanescence / 18.03.2022 / Arena Gliwice4:30 pm - 10:00 pm Arena Gliwice, Arena Gliwice

Szczegóły

❗ Nowy termin koncertu Within Temptation i Evanescence, w roli supportu: Smash Into Pieces

Worlds Collide Tour, wspólna trasa Within Temptation i Evanescence, została ponownie przesunięta. Na ich występ w Polsce poczekamy do marca 2022.

Worlds Collide Tour ruszy w świat pod koniec zimy przyszłego roku. Na polski koncert Within Temptation i Evanescence zapraszamy 18 marca 2022 roku, niezmienne do Areny Gliwice.

W roli supportu wystąpią Szwedzi ze Smash Into Pieces. Jeśli jeszcze nie kojarzycie tej nazwy, warto sprawdzić choćby ich najnowszy klip „My Wildest Dream”, którego premiera miała miejsce kilka dni temu.

🎟️ Przypominamy, że wszystkie bilety na koncert będą honorowane w nowym terminie wydarzenia, a także podlegają zwrotowi i wymianie w miejscu ich zakupu.

Na Waszą decyzję czekamy do 10 października 2021 roku (180 dni od daty ponownego przełożenia koncertu).

🎟️ Bilety na koncert są nadal dostępne na:

◼️ https://knockoutmusicstore.pl (bilety kolekcjonerskie na GC oraz na płytę)
◼️ https://ebilet.pl (bilety na GC, płytę oraz na sektory)

✊ Organizatorem koncertu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

▪️▪️▪️

🤘 WITHIN TEMPTATION (Holandia) 🔥

W połowie lat 90. cała metalowa Europa kipiała testosteronem i zbroiła się na wojnę ze światłem oraz dobrym brzmieniem, rozpętaną przez norweskich blackmetalowców. Narodzony w tamtym czasie holenderski zespół Within Temptation ruszył pod prąd. Za mikrofonem stanęła Sharon den Adel, śpiewająca pewnym, pełnym głosem, a kompozycje grupy opierały się na chwytliwych melodiach i krystalicznie czystej, ale potężnej, wręcz bombastycznej produkcji.

Z biegiem czasu okazało się, że rozległe terytorium symfonicznego metalu jest dla Within Temptation za ciasne i zespół równie śmiało sigał po wpływy popu z lat 80. – weźmy choćby cover Frankie Goes to Hollywood – jak i inspiracje wykraczające daleko poza metalowe, czy nawet rockowe terytorium, czego dowodem współpraca z amerykańskim raperem Xzibitem. Zresztą, żeby daleko nie szukać, mają też na koncie singel – „Whole World is Watching” – z gościnnym udziałem Piotra Roguckiego.

Bo Within Temptation wymykają się wszelkim próbom zaszufladkowania, prowadząc swoją karierę tak samo, jak grają koncerty – z energią, bez kompleksów, z rozmachem, którego zazdrości im pół świata.

▪️ https://www.resist-temptation.com/
▪️ https://www.facebook.com/wtofficial/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=Dy6MpsDPKts

🤘 EVANESCENCE (USA) 🔥

Pojawienie się Evanescence było prawdziwym objawieniem. Tym bardziej, że zaczęło się od trzęsienia ziemi – singel „Bring Me To Life” nie tylko katapultował zespół na szczyt (Grammy od razu za debiut nie zdarza się co dzień), ale w ogóle przywrócił światu wiarę w moc rocka, który na początku XXI wieku wydawał się w odwrocie.

Evanescence robili to inaczej niż wszyscy, łącząc numetalowe ciosy z gotyckim zasępieniem, ale robili dobrze. O takim atucie jak Amy Lee, czyli jeden z najlepszych kobiecych głosów w rocku i metalu, nawet nie wspominamy… Nic dziwnego, że już po trzech znakomicie przyjętych albumach – „Fallen” (2003), „The Open Door” (2006) i „Evanescence” (2011) – grupa ugruntowała swoją pozycję, jako jednego z najważniejszych nowych zjawisk na amerykańskiej scenie muzyki gitarowej.

Na płytę Evanescence z nowym materiałem czekamy od prawie dekady. Na szczęście już jest – „The Bitter Truth” właśnie się ukazała.

▪️ http://www.evanescence.com/
▪️ https://www.facebook.com/Evanescence/
▪️ https://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM

🤘 SMASH INTO PIECES (Szwecja) 🔥

Jedna z najgorętszych nazw w skandynawskim alternatywnym rocku. Muzyka szwedzkiego kwartetu wymyka się kategoryzacjom – bo usłyszycie tu i mocne riffy, i taneczne rytmy, i elektroniczny puls – a teksty wybiegają daleko w przyszłość. Wystarczy zanurzyć się w cyfrowy świat wykreowany na płycie „ARCADIA”, piątej w dorobku Szwedów, albo tegorocznymi epkami „Real One” i „VR”, by dać się porwać tej wizji. W wersji live dodatkowo spotęgowanej przez show łączący technologiczne smaczki z rockowym żywiołem.

https://www.smashintopieces.com/
https://www.facebook.com/SmashIntoPieces/
https://www.youtube.com/watch?v=E8HLESmCfxk

◾◾◾

Wystąpią:
WITHIN TEMPTATION (Holandia)
EVANESCENCE (USA)
+
Smash Into Pieces (Szwecja)

📆 Kiedy: 18 marca (piątek) 2022
📌 Gdzie: Gliwice @ Arena Gliwice, ul. Akademicka 50
🎟️ Bilety: 199 – 279 zł – miejsca stojące, 179 – 299 zł – miejsca siedzące
👊 Organizator: Mystic Coalition

Bilety dostępne na:
▪️ https://knockoutmusicstore.pl (bilety kolekcjonerskie na płytę oraz Golden Circle)
▪️ https://ebilet.pl (bilety na sektory, na płytę oraz na Golden Circle)

Zapraszają:
Knock Out Productions
▪️ http://www.knockoutprod.net
▪️ https://www.facebook.com/productions.knock.out
▪️ https://www.instagram.com/knockoutprod

Mystic Production
▪️ https://www.mystic.pl
▪️ https://www.facebook.com/mysticproduction
▪️ https://www.instagram.com/mysticproduction

B90
▪️ https://www.b90.pl
▪️ https://www.facebook.com/B90klub
▪️ https://www.instagram.com/klub_b90

https://www.facebook.com/events/233128211140791/

Więcej

Kiedy

(Piątek) 4:30 pm - 10:00 pm

Gdzie

Arena Gliwice

Arena Gliwice

X