listopad, 2021

23LIS6:30 pm10:00 pmWoodkid | Stodoła, Warszawa, 23.11.2021 - NOWA DATA6:30 pm - 10:00 pm klub Stodoła, klub Stodoła

Szczegóły

ZMIANA DATY KONCERTU!

Uprzejmie informujemy, że Woodkid przekłada zaplanowany w Warszawie koncert. Nowa data to 23 listopada 2021. Wszystkie bilety zakupione na wcześniejsze daty koncertu zachowują ważność. Wkrótce skontaktujemy się mailowo z każdą osobą, która zakupiła bilet. Więcej informacji znajdziecie również na stronie: bit.ly/3ePekbh

Yoann Lemoine, działający pod pseudonimem Woodkid, to człowiek wielu talentów, a jego twórczość obejmuje zarówno dziedziny muzyki, wideo, jak i sztuk graficznych. W 2011 roku ukazała się jego pierwsza EP-ka „Iron”, a tytułowy utwór, który znalazł się również na jego debiutanckim albumie „The Golden Age” (2013), szybko stał się popkulturowym fenomenem. Kawałek wykorzystywano zarówno w grach komputerowych, jak i muzyce (numer samplował sam Kendrick Lamar w „The Spiteful Chant” na albumie „Section.80”). Podobnym sukcesem okazał się utwór „Run Boy Run”, który do dziś jest najwyżej plasowanym singlem Woodkida. W 2016 roku ukazała się EP-ka „Ellis” nagrana wspólnie z Nilsem Frahmem. W tym samym roku Woodkid nagrał ścieżkę dźwiękową do filmu „Desierto” Jonása Cuaróna.

Artysta zyskał również sławę jako reżyser klipów muzycznych i konceptów wizualnych. Oprócz własnych, fenomenalnych teledysków, stworzył także videoklipy dla Taylor Swift, Lany Del Rey, Pharrella, Drake’a czy Harry’ego Stylesa.

Więcej

Kiedy

(Wtorek) 6:30 pm - 10:00 pm

Gdzie

klub Stodoła

klub Stodoła

X