ZAZ - Official Event, ŁÓDŹ, 22.10.2022

22PAZ4:00 pm9:00 pmZAZ - Official Event, ŁÓDŹ, 22.10.20224:00 pm - 9:00 pm Bandurskiego 7

Szczegóły

Richard Walter Productions we współpracy z Live Nation prezentują:

ZAZ

ORGANIQUE TOUR

Zaz powraca prezentując swój piąty album wydany jesienią 2021 roku. Artystka miała chwilę oddechu po wydaniu czterech albumów, które promowała podczas trzech światowych tras koncertowych.

20.10.2022 – ERGO ARENA – Gdańsk/Sopot
22.10.2022 – ATLAS ARENA – Łódź
23.10.2022 – TAURON Arena Kraków

Bilety na koncerty w Polsce trafią do ogólnej sprzedaży
25 listopada o godz. 11:00 na www.LiveNation.pl

▶️ Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy: 👉 wtorek, 23 listopada, godz. 11:00
▶️ Przedsprzedaż Ticketmaster: 👉 środa, 24 listopada, godz. 11:00
▶️ Sprzedaż ogólna: 👉 czwartek, 25 listopada, godz. 11:00

Materiał do nowego albumu powstał podczas wiosennego zamknięcia (lockdownu). Przymusowa, ale mile widziana samotność. Album przepełniony serdecznością niczym seria obrazów.

Nad nowym albumem Zaz pracowała z holenderskim producentem REYN (Vanessa Paradis, Stephan Eicher, Benjamin Biolay, Gaëtan Roussel, …), z którym poświęciła czas na dobranie odpowiednich barw w każdej piosence za pomocą głosu, którego nie trzeba nikomu przedstawiać – tak samo żywy, jak poruszający i zawsze w odpowiednim tonie. Teksty utworów na nowym albumie tej znakomitej artystki są osobiste i intymne.

Zaz przygotowuje swoją kolejną trasę koncertową w tym samym duchu i planuje odwiedzić najbardziej ekskluzywne sale koncertowe świata. To będą wydarzenia na skale ludzką i bliskie publiczności. Powrót do tego, co najważniejsze. Światowa trasa naturalnie nazywa się: ORGANIQUE TOUR.

Widzowie znów będą mogli zobaczyć wyjątkową osobowość i świat artystki, odkryć nowe oblicza jej sztuki, a także wszystkie jej magiczne zaklęcia i ponownie zakochać się w jej największych przebojach taki jak: „Je veux”, „On ira”, „Éblouie par la nuit”, „Que vendra” i jej najnowszym hicie „Imagine”.

Rzadki, pozytywny i energiczny pokaz, który sprawia, że się uśmiechamy, przynosi nam „de la joie et de la bonne humeur”, który przypomina nam, że wspólnie z Zaz powinniśmy zawsze patrzeć na świat przez różowe okulary.

Ta nowa światowa trasa koncertowa będzie kolejną okazją dla Zaz i publiczności do skrzyżowania ścieżek z organizacjami pozarządowymi, z którymi artystka współpracuje za pośrednictwem Zazimut, dodając w ten sposób odrobinę zieleni do „la vie en rose”.
W końcu czyż Zaz – której prawdziwe imię to Isa – nie jest damą jasnych kolorów?

photo: Yann Orhan

https://www.facebook.com/events/1992391670935703/

Więcej

Kiedy

(Sobota) 4:00 pm - 9:00 pm

Gdzie

Atlas Arena

Bandurskiego 7