Clock Machine, Hard Rockets, Koniec Świata i Pull The Wire na Finale WOŚP

Opublikowano: 8 grudnia, 2020
Clock Machine, Hard Rockets, Koniec Świata i Pull The Wire na Finale WOŚP

Jurek Owsiak ogłosił cztery kapele, które zagrają na Finale WOŚP w Warszawie.

Clock Machine, Hard Rockets, Koniec Świata i Pull The Wire zaprezentują się na scenie studia 29. Finału Wielkiej Orkiestry w Warszawie.

Przyszłoroczny Finał WOŚP, dedykowany zbiórce funduszy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii oraz diagnostyki głowy, odbędzie się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, czyli 10.01.2021 roku. W związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy tej największej publicznej zbiórki w Europie zdecydowali się na przeniesienie koncertów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. Dzięki internetowej i telewizyjnej transmisji warszawskiego Finału mamy pewność, że radosne granie z głową dotrzeć będzie mogło do najdalszego zakątka globu.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. W tym roku zarejestrowaliśmy 1 355 Sztabów, w tym 79 Sztabów działających za granicą. Zarejestrowaliśmy 47 204 wolontariuszy. Zachęcamy do rejestracji przez system online i przypominamy, że rekrutacja wciąż trwa!

Finałowe studio, transmisję z którego będzie można oglądać w Internecie i na antenie stacji TVN, na dwa dni wypełni znów muzyka, radość z możliwości pomagania i nadzieja na to – że pomimo wszystkich przeciwności – wygramy!