Deep Purple 'od kuchni’

Opublikowano: 1 marca, 2017
Deep Purple 'od kuchni’
7 kwietnia ukaże się  studyjna płyta Deep Purple zatytułowana „InFinite„. W maju zespół ruszy w swoją pożegnalną trasę koncertową ’The Long Goodbye Tour’, w ramach której odwiedzi również Łódź i Katowice. Na swoim oficjalnym profilu w serwisie YouTube muzycy zamieścili krótki filmik z kulis sesji fotograficznej do nadchodzącego krążka. Za tło do fotografii posłużył grudniowy Hamburg.
Deep Purple
'The Long Goodbye Tour’
+ Special Guest: Monster Truck
23.05.2017, Łódź, Atlas Arena
24.05.2017, Katowice, Spodek

Bilety w sprzedaży na: www.shop.metalmind.com.pl; www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletin.pl

Zespół który został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, ich albumy „In Rock”, „Machine Head” i „Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, a płyty na całym świecie osiągały status najlepiej sprzedających się. Utwór „Smoke On The Water” osiągnął status mega hitu! Deep Purple to żyjąca legenda, inspiracja dla wielu muzyków, zespół kultowy! Miliony sprzedanych płyt i set listy, na których prawie każdy kawałek można określić mianem 'klasyka’, to najlepsze dowody na to, że Deep Purple są klasą samą w sobie i posiadają niegasnący potencjał.
Nowy album „inFinite” ukaże się na początku 2017 roku, a pierwszy singiel trafi do radia 20 stycznia. Zbliżające się koncerty w Polsce to niepowtarzalna okazja, żeby po raz ostatni zobaczyć Deep Purple na żywo!