Inside Seaside łączy siły z Montownią

Opublikowano: 25 września, 2023
Inside Seaside łączy siły z Montownią

Jedną z trzech głównych hal festiwalu wypełni oferta FoodHall Montownia, a Montownia Lofts & Experience przygotowała specjalne pakiety noclegowe dla uczestników Inside Seaside.

Poza muzyką, 11 i 12 listopada Inside Seaside zadba także o program gastronomiczny i wypoczynkowy, który powstał we współpracy z grupą Euro Styl i Montownią.

Historia znajdującego się na terenach postoczniowych w Gdańsku budynku Montowni sięga lat 30. XX wieku. W czasie II Wojny Światowej montowano tam części do okrętów podwodnych, a w PRL służył jako magazyn Stoczni Gdańskiej. Na przełomie XX i XXI wieku odbywały się tam wydarzenia kulturalne, a teraz, wraz z rozwojem terenów Młodego Miasta, budynek zyskał kolejne życie ora oblicze gastronomiczne i wypoczynkowe.

Foodhall Montownia to przestrzeń, w której na ponad 1000 mkw znajduje się wspólna jadalnia, dwadzieścia restauracji z kuchnią z całego świata, a także ogromny bar pośrodku – dzięki niezwykłej lokalizacji i bogatej ofercie to najciekawszy foodhall w Polsce. MONTOWNIA Lofts & Experience to unikatowe, utrzymane w industrialnym klimacie loftowe apartamenty o podwyższonym standardzie z pełną obsługą hotelową. To doskonała oferta dla singli, par, ale też większych grup osób, które chcą się zatrzymać w wyjątkowym miejscu w centrum Gdańska – w apartamentach komfortowo wypocznie nawet do 6 osób.

Te dwa elementy połączą się na Inside Seaside. W halach AmberExpo, pomiędzy Gdańsk Stage i Theatre Stage, pojawi się pierwszy mobilny foodcourt w Polsce – niezwykła przestrzeń, w której przez cały czas trwania festiwalu będzie można skorzystać z oferty gastronomicznej kilkunastu lokali.

Atrakcje czekają też na terenach postoczniowych. 10 listopada, dzień przed rozpoczęciem festiwalu, zorganizujemy before w FoodHall Montownia – o tym, co się wydarzy, poinformujemy wkrótce.

Z kolei MONTOWNIA Lofts&Experience przygotowała specjalną ofertę noclegową dla osób, które chcą przyjechać na Inside Seaside. Uczestnicy festiwalu będą mogli zarezerwować pakiety noclegowe dla 2 i 4 osób za pośrednictwem strony Eventim.

Na stronie Eventim można rezerwować pakiety dla dwóch i czterech osób:

Pakiet 2-osobowy
Noclegi od 11 do 13 listopada dla 2 osób + 2 karnety na Inside Seaside
Cena: 1799 PLN / 1699 PLN (dla Patronek i Patronów Radia 357)

Pakiet 4-osobowy
Noclegi od 11 do 13 listopada dla 4 osób + 4 karnety na Inside Seaside
Cena: 3499 PLN / 3199 PLN (dla Patronek i Patronów Radia 357)

Wszystkie pokoje to loftowe apartamenty o podwyższonym standardzie. Lofty mają od od 37 do 51 mkw, wysokość 5 m, jest w nich aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem oraz dodatkową antresolę sypialnianą.

Na pierwszej edycji Inside Seaside, nowego indoorowego festiwalu w Polsce, zagrają m.in. MILKY CHANCE, GIRL IN RED, NOTHING BUT THIEVES, TOM ODELL i inni – łącznie około 30 artystów z Polski i ze świata.

Szczegółowy PROGRAM