Stodola.pl | Maria Peszek zagra drugi koncert w Stodole.

Opublikowano: 14 kwietnia, 2016
Stodola.pl | Maria Peszek zagra drugi koncert w Stodole.

Maria Peszek 24 listopada – Warszawa, klub Stodoła

Charyzmatyczna wokalistka Maria Peszek po wyprzedanym wiosennym koncercie w klubie Stodoła ponownie wystąpi przed warszawską publicznością. Utwory z najnowszego albumu KARABIN usłyszymy 24 listopada.
Nowa płyta Marii Peszek zatytułowana KARABIN ukaże się 26 lutego 2016 roku. To kolejny koncept album artystki. Tym razem to jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym.  Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.
Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna a świat bezwzględny, żeby iść na czołgi z kwiatami. Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. Karabin to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa.

ZAPRASZAMY

Start sprzedaży biletów – 4 kwietnia, godz. 15.00

Bilety:
Do 2 listopada – 55 pln (stojące), 75 pln (balkony)
Od 3 listopada – 62 pln (stojące), 82 pln (balkony)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).
Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl

[mat.pras.]