URSZULA XX-lecie płyty „Biała droga” 30 marca 2016 klub Stodoła, Warszawa

Opublikowano: 7 marca, 2016
URSZULA XX-lecie płyty „Biała droga”   30 marca 2016 klub Stodoła, Warszawa

Urszuli nie trzeba nikomu przedstawiać. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej, na której obecna jest od ponad 30 lat. Ma na koncie takie niezapomniane przeboje jak Dmuchawce, latawce, wiatr, Na sen, Rysa na szkle, Malinowy król czy Konik na biegunach.
Swój pierwszy album pt. Urszula wydala w 1983 roku, a w nagraniach wzięli udział muzycy zespołu Budka Suflera. Piosenki z tej płyty szybko podbiły krajowe listy przebojów, a Dmuchawce… uznane zostały za największy przebój roku 1983. Od tego czasu ukazało się 12 albumów studyjnych Urszuli i wiele z nich pokryło się złotem, platyną i multiplatyną.

W tym roku mija 20 lat od wydania jednego z najważniejszych albumów w karierze Artystki – Białej drogi. Płyta zapewniła Urszuli triumfalny powrót  na polski rynek muzyczny po kilku latach spędzonych za Oceanem. Rockowy materiał mógł być nie lada szokiem dla fanów pamiętających jej hity wylansowane w dekadzie lat osiemdziesiątych, jednak przeboje takie jak Na sen, Niebo dla ciebie, Ja płaczę i Biała droga zaprowadziły Urszulę na szczyty list przebojów. Album sprzedał się w nakładzie przekraczającym 300 tys. egzemplarzy.

Już 30 marca w klubie Stodoła Urszula zabierze swoich fanów w niesamowitą muzyczną podróż – zaprezentuje utwory z albumu Biała droga. Płyta zagrana w całości to idealna okazja do wspólnego śpiewania z publicznością, bo nie da się ukryć, że doskonale znanych przebojów na tym krążku było sporo.

Bilety:
Do 8 marca – 45 pln (stojące), 65 pln (balkony)
Od 9 marca – 52 pln (stojące), 72 pln (balkony)

do kupienia w kasie klubu Stodoła (Warszawa, ul. Batorego 10).

Sprzedaż internetowa: www.stodola.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl