Fashion LEOs Passion vol. 4

Opublikowano: 9 czerwca, 2014
Fashion LEOs Passion vol. 4

Charytatywny Pokaz Mody Fashion LEOs Passion na dobre wpisał się w kalendarz towarzyskich wydarzeń Poznania. Co roku grupa młodych ludzi w wieku od 15 do 30 lat z Leo Club Poznań oraz Leo Club Poznań 1996 organizuje modowe wydarzenie, z którego całkowity dochód przeznaczony jest na cele charytatywne. Przez lata impreza zmieniała swoje oblicze. Początkowo gościli w progach poznańskiej Szkoły Baletowej, gdzie pokazy Blessus, Joanny Bielenicy, Lidii Bąkiewicz, Poli Iłowicz, Unikat.ura oraz Parasola obejrzało około 150 osób. Pokaz, jeszcze wtedy pod nazwą Fashion Lions Passion uświetnił występ tancerzy towarzyskich oraz zespołu Cotton Free.

Rok później przenieśli się do Concordia Design. Zmienił się również miesiąc pokazu, z czerwca na marzec oraz nazwa, od tej edycji funkcjonowali jako Fashion LEOs Passion. Swoje kolekcje zaprezentowali: Bizuu, Maisu, BOSQE Agata Mularczyk, Patrizia Pepe, Katarzyna Szymańska oraz Hector&Karger z dodatkami Orska i Scarpabella. Na widowni zasiadło około 600 osób, a event poprowadził jeden z najbardziej znanych i kontrowersyjnych polskich stylistów Tomasz Jacyków.

W roku 2013 ponownie gościli w gmachu Concordii Design. Trzeci pokaz, podobnie jak poprzednie edycje okazał się wielkim sukcesem. Wydarzenie prowadziła znana dziennikarka TVP Paulina Smaszcz-Kurzajewska. Na wybiegu zaprezentowali się: Bizuu, Patrizia Pepe, TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak, Est by Es, a w finale wystąpił duet BOHOBOCO.

7 czerwca po raz czwarty Pokaz Mody Fashion LEOs Passion przyciągnął szerokie grono zainteresowanych. Na evencie pojawiło się wielu gości by wesprzeć szczytny cel, a imprezę poprowadziła Joanna Horodyńska.

[mat.pras.]

fotorelacje z pokazów :

Fashion LEOs Passion vol. 4 – Bizuu [ss 2014]

Fashion LEOs Passion vol. 4 – Natasha Pavluchenko

Fashion LEOs Passion vol. 4 – Grzegorz Kasperski

Fashion LEOs Passion vol. 4 – MMC Studio

Fashion LEOs Passion vol. 4 – Dawid Tomaszewski

[ilightbox id=”18″ columns=”3″ class=”custom_class”][/ilightbox]

FOTO Stanisław Wadas & Natalia Kata